На паузі. 5 столичних ТРЦ, що не відкрилися через війну

Поділитися

На паузі. 5 столичних ТРЦ, що не відкрилися через війну

На паузі. 5 столичних ТРЦ, що не відкрилися через війну Фото: rau.ua

Кияни почали менше часу витрачати на відвідування торговельних центрів за останній рік.  Про таке свідчать дані дослідження Української торгової гільдії. Відвідуваність магазинів знизилася на 39%. Цьогоріч у Києві, найімовірніше, з'явиться лише один новий торговельно-розважальний комплекс. Йдеться про White Lines. Водночас низка ТРЦ так і не відкрилися торік, їх поява зараз під питанням. Ми зібрали список торговельних центрів, що не відкрилися у 2022 році через початок великої війни. 

ТРК White Lines 

rau.ua
Фото: rau.ua

Чотирирівневий торговельно-розважальний центр, що будується в Голосіївському районі. Він входить до складу однойменного багатофункціонального комплексу, що існує на базі колишніх корпусів "Довженко-Центру". Девелопер проєкту – компанія A-Development (ЖК Smart Plaza Obolon, Smart Plaza Polytech). Якірними орендарями стануть "Сільпо" та фітнес-клуб EnerGym. Відкриття планувалося на кінець 2022 року. Нині запуск планується влітку – на початку осені 2023 року. 

ДЕ? Вул. Васильківська, 1 

ТРЦ New Ray 

Фото: rau.ua

Через вторгнення також "на паузі" запуск ТРЦ New Ray на базі колишнього універмагу "Троєщина" на перехресті вулиць Драйзера та Бальзака. Відкриття планувалось ще у 2019 році, але п’ятий рік поспіль дата переноситься на невизначений термін. 


ДЕ? Вул. Теодора Драйзера, 21

Olympic Park 

Фото: rau.ua

Торговельно-офісний центр будується в складі однойменного ЖК на лівому березі Дніпра. Будівництво ТЦ з галереєю бутиків, продуктовим супермаркетом, ресторанами, аптекою поки не ведеться. 


ДЕ? Просп. Бажана, 17

Друга черга ТРЦ "Апрель" 

Фото: rau.ua

Перша фаза проєкту площею майже 6 000 кв. м була введена в експлуатацію у 2014 році. Друга черга повинна стати набагато масштабнішою: 105 000 кв. м. Утім, вона розташована над кінцевою зупинкою швидкісного трамвая та захопила проїжджу частину. Це обурило киян, і вони навіть створили петицію про знесення довгобуду. Тому невідомо, чи його узагалі  добудують та коли саме. 

ДЕ? Просп. Леся Курбаса, 20

ТРЦ Ocean Mall

Фото: rau.ua

ТРЦ Ocean Mall мав відкритися для киян ще торік. Хоча до цього девелопер проєкту Mandarin Plaza неодноразово переносив терміни запуску ТРЦ загальною площею 300 000 кв. м. Цей проєкт мав об'єднати 800 магазинів. Повномасштабне вторгнення зупинило роботи на невизначений термін. Зазначимо, що проти зведення ТРЦ виступає спільнота Save Kyiv Modernism.

ДЕ? Вул. Антоновича

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації