Українські серіали, які варто подивитися кожному

Поділитися

Українські серіали, які варто подивитися кожному

Українські серіали, які варто подивитися кожному Українські серіали

Під час війни особливо хочеться відмовитися від усього російського контенту та дивитися українське. То радимо тобі звернути увагу на нашу добірку й з релаксом провести вечір.

"Перші ластівки" (2019)

“Перші ластівки” (2019)

Це сучасна історія про переживання учнів старшої школи: кохання, пошук себе, самоідентифікацію та психологічні проблеми. Драма стала однією з перших українських серіалів, яка розкриває тему самогубств серед підлітків. Зйомки відбувалися в київській гімназії № 34, а музику для телепроєкту написала співачка DaKooka.

Жанр: драма для підлітків

У ролях: Щурук Таїсія-Оксана, Самчик Максим, Девізоров Максим, Носихіна Поліна, Рудинський Олександр, Литвиненко Вікторія, Гоцуляк Олег, Смолякова Марія, Бегма Олександр, Пустовіт Анастасія, Жураківська Олеся, Остапенко Анна

"І будуть люди" (2020)

“І будуть люди” (2020)

Події серіалу відбуваються за часів Першої світової війни, революції та приходу радянської влади.

За основу серіалу взяли матеріал однойменного роману українського письменника Анатолія Дімарова про життя українців на Полтавщині під час утвердження радянської влади. “І будуть люди” – це звичайні люди, для яких у кожного своя правда.

Жанр: історична драма

У ролях: Гурезов Акмаль, Темляк Костянтин, Дзядек Остап, Жданов Віктор, Борозенець Олена, Григоренко Катерина

"Спіймати Кайдаша" (2020)

“Спіймати Кайдаша” (2020)

 

Сюжет серіалу ґрунтується на легендарній повісті “Кайдашева сім'я” Нечуя-Левицького. Автори відтворили події періоду 2005-2014 років України та показали протистояння двох поколінь однієї родини.

Їхні різні політичні погляди, почуття гумору та колоритний суржик зробили “Спіймати Кайдаша” одним із найпопулярніших українських серіалів.

Жанр: трагікомедія

У ролях: Хижняк Антоніна, Федина Дарина, Цимбалюк Тарас, Бакланов Григорій, Врублевська Юлія, Жданов Віктор, Ворожбит Наталія, Мак Ірина, Логай Артур, Безкоровайний Ярослав, Федорак Христина, Ясіновський Роман

 

"Кава з кардамоном" (2021)

 

“Кава з кардамоном” (2021)

В історичній драмі зобразили пристрасну історію одруженого польського шляхтича Адама та юної української сироти Анни. Сюжет розгортається у період "весни народів" (1848-1849 роки). Сценарій створили на основі роману “Мелодія кави у тональності кардамону” Наталії Гурницької.

Жанр: історична драма

У ролях: Лавренюк Олена, Делонг Павел, Цимбалюк Тарас, Ажнов Віталій, Стальчук Олег, Самаєва Леся, Набока Ніна, Остреїнова Анастасія

 

"Століття Якова" (2016)

“Століття Якова” (2016)

 

За основу чотирисерійного історичного мінісеріалу було взято роман Володимира Лиса. В серіалі розповідається про кохання, польське володарювання на Заході, зброю та історію України. Сценарій написав Андрій Кокотюха.

Жанр: драма, історія

У ролях: Огій Анна, Загорська Людмила, Доля Наталя, Печериця Олександр, Боклан Станіслав, Луцький Роман

 

"Кріпосна" (2019)

“Кріпосна” (2019)

 

Драматичний історичний телесеріал “Кріпосна” розповідає про пригоди української кріпачки Катерини, яка бореться за свободу у 19 столітті у Ніжині. Дівчина проходить через страждання та смерть, жорстокість і страх, адже не належить собі та не має власного права на любов.

Жанр: історична драма

У ролях: Ковальчук Катерина, Мішина Ксенія, Сагайдачна Ганна, Яровенко Олексій, Цимбалюк Тарас, Гаврилов Михайло, Радугін Максим, Боклан Станіслав, Коваленко Аліна, Дробот Марк, Сумська Ольга, Жураківська Олеся

 

"Слуга народу" (2015)

“Слуга народу” (2015)

 

Комедійний політичний телесеріал знятий в Україні виробництвом студії "Квартал-95" про історію обрання президентом України вчителя історії. Головну роль зіграв Володимир Зеленський, який у 2019 році став президентом України.

Сюжет серіалу розвивається таким чином, що вчитель історії Василь Голобородько випадково попадає на камеру, де лається на владу. Після чого відео потрапляє на YouTube та стає вірусним. Як розвивається життя звичайного чоловіка – дивіться в серіалі.

Жанр: політична комедія

У ролях: Зеленський Володимир, Безрук Галина, Кошмал Анна, Боклан Станіслав, Кравець Олена, Кошовий Євген, Чепелюк Анастасія, Кирющенко Олексій, Кістень Катерина, Сарайкін Віктор, Жуковцова-Кияшко Ольга, Пікалов Олександр, Сумська Наталія, Крапов Юрій, Фаталов Міка, Поволоцький Георгій, Абрамов Борис

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
IMG_3617.jpeg - Viktoriia Holovach
Редакторка ТиКиїв, закохана у Київ, у його ритм та красу. Люблю розповідати про місто через голоси його мешканців.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації