Топ сервісів для оренди електросамокатів у Києві

Топ сервісів для оренди електросамокатів у Києві Фото: Getty Images

Електросамокат — один із популярних видів екологічного транспорту, що дає змогу не лише з користю провести час, але й виручає під час заторів на дорогах та дозволяє не користуватись переповненим громадським транспортом під час спеки. Однак ми довідалися, що вже з 1 вересня у Парижі заборонили прокат електросамокатів. Причина — засилля розкиданих по місту самокатів, що перешкоджають автівкам. Це перша європейська столиця, яка ухвалює подібне рішення. А поки у Києві цей вид транспорту лише розвивається, ми зібрали п'ять популярних прокатних сервісів, які наразі працюють. 

                    Bolt

Фото: Bolt
Фото: Bolt 

Естонський сервіс оренди електросамокатів від служби таксі Bolt. Щоб скористатися послугою, тобі потрібно у застосунку знайти самокат на мапі, відсканувати спеціальний QR-код та здійснити оплату. Самокати служби оснащені GPS-навігаторами, щоб можна було дізнатися про місця їх розблокування та паркування.

Ціна: 9 грн за розблокування і 3,3 грн/хв.

               Zelectra

Zelectra
Фото: Zelectra 

Щоб орендувати електросамокат, потрібно скачати застосунок, далі просканувати QR-код та вибрати на карті транспортний засіб. Щонайбільший запас ходу електросамоката Zelectra — 30 км, максимально можлива швидкість — 20 км/год. Також тут доступна опція групових поїздок. Для цього потрібно вибрати функцію "Групова поїздка".

Ціна: 9 грн за розблокування і 3,3 грн/хв.

             Veliki.ua

 Фото: veliki.ua

Сервіс активного відпочинку, у якому ти також можеш орендувати електросамокат. Прокат електросамокатів працює на ВДНГ і в парку "Муромець". Для оренди у пункті прокату потрібно внести заставу: документ (на вибір — паспорт, ID-паспорт, закордонний паспорт, водійські права нового зразка) + 500 грн та отримати самокат.

Ціни

  • Електросамокат Ninebot MAX — 150-200 грн/30 хв, 300-350 грн/год.
  • Електросамокат Sky — 150 грн/30 хв, 200 грн/30 хв, 250 грн/год.

                     Skroll

Фото: фейсбук scroll.eco

Прокатний сервіс, який прийшов до нас із Грузії. Він працює в Україні у партнерстві з Bird. Тобі потрібно знайти самокат у застосунку Bird, розблокувати самокат (можна до двох) і вирушати у подорож.

Ціна: 7 грн для розблокування самоката, 4 грн/1 хв.

                    Bikenow

Фото: Bikenow

Всеукраїнська система громадського велопрокату, яка також пропонує послуги з прокату електросамокатів. Завантажуй застосунок, зареєструйся в системі, далі потрібно прив'язати картку і поповнити особистий рахунок. Його відразу потрібно поповнити на 200 грн, що підуть на оплату поїздки. Після цього ти можеш вирушати у подорож.

Ціна: 9 грн для розблокування самоката, 3 грн/1 хв. 

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
798d4edd-bc8a-41b5-bd57-70363302483c.jpg - Михайло Пилипчук
У ЗМІ з 2017 року. Закінчив Інститут журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка. Працюю журналістом, про Київ пишу вже чотири роки, бо як його не любити. Інтереси: шоу-бізнес, фото, мистецтво, гастрономія.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації