PinchukArtCentre оголосив липневу програму заходів
Міжнародний центр сучасного мистецтва 21 століття PinchukArtCentre оголосив програму своїх заходів на липень. Розповідаємо, що можна побачити у PinchukArtCentre цього місяця.
Дитячі літні школи
Тут проходять заняття для дітей, програму яких розробляють сучасні українські митці. Авторські заняття розділені на дві вікові групи — для дітей 5-9 та 10-14 років. Розкривати творчий потенціал діток будуть Тамара Турлюн, Максим Ходак та Лада Вербіна.
Сімейні неділі
Ще одна дитяча програма, де учні знайомляться з мистецтвом у центрі та спілкуються із сучасними художниками, а після чого беруть участь у тематичних майстер-класах. Сімейні неділі розраховані на дві вікові групи: для дітей 4-6 та 7-9 років.
Майстерня можливостей
Освітній проєкт "Майстерня можливостей" розроблено для дорослих з особливостями розвитку. Тут люди займаються творчістю з різними художниками та художницями.
Artist talk
Зустрічі з митцями, які розповідають більше про свою творчість, а відвідувачі можуть поставити їм запитання. Формат діалогу заохочує до цікавих дискусій.
Лекції
Цього місяця на гостей PinchukArtCentre очікують лекції Діани Клочко "Акціонізм і заперечення табу" та Олега Бажана "Ретроспектива культури протесту в Україні".
Арттерапевтичні воркшопи для вимушених переселенців, сімей із дітьми
Творчі воркшопи для дітей та їхні батьків, які були вимушені залишити свою домівку й переїхати до іншого міста через війну. Під час воркшопів учасники будуть виражати свої емоції за допомогою творчості.
Траєкторії польотів
"Траєкторії польотів" — це персональна виставка Жанни Кадирової.
Виставка мандрує географією та часом, планомірно втілюючи спільне історичне минуле, що наповнює український публічний простір. Проєкт розглядає Україну як країну, що перебуває в процесі самовизначення. Поступаючись місцем різним траєкторіям, які виникають одночасно і часто проходять через акти руйнування чи насильства.
Inside out
Проєкт французького вуличного художника JR. Вперше він завітав до України ще у березі 2022 року — приїхав у Київ, щоб допомогти українцям. Після цієї подорожі JR створив свою вже відому на весь світ роботу "Валерія". Тепер художник представляє в Україні глобальний проєкт Inside Out. Його учасником може стати кожен. Експозиція займає два поверхи артпростору, де на одному можна буде познайомитись з роботами художника, а на іншому розташовується власне проєкт Inside Out. Ти можеш взяти у ньому участь, зробивши своє фото в спеціальній фотокабінці Photoboth Action, а також зможеш записати свою історію та роздуми у кабінці з функцією запису голосу.
Історія стосунків
"Історія стосунків" — це персональна виставка режисера, художника, перформера Пьотра Армяновського. Зазначається, що крім документальних фільмів, зокрема "Я і Маріуполь" (2017), "Чорний суботник" (2014), "Вибори, яких не було" (2017) та "Слов'янськ" (2014), на виставці буде можливість усамітнитися в спеціальній звукоізольованій кімнаті, яка є частиною експозиції митця.
Історія стосунків" — це прониклива хроніка спостережень художника за тканиною життя українського суспільства. Пьотр Армяновський досліджує динамічні міжособистісні зв'язки, взаємини між різними соціальними групами, а також персональні та колективні взаємодії людей з організаціями, зокрема з державними установами. Виставка охоплює роки перед Революцією Гідності, коли країною активно ширилися соціальні рухи, російську окупацію частини території України від 2014 року та період повномасштабного вторгнення.