Політика користувача

Останні оновлення 01.03.2023

Текст сторінки виключає можливість копіювання вмісту.

Угода описує умови надання доступу до інформаційних каналів/продуктів ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «КУПОЛ» (далі по тексту «Компанія»), зокрема до поточного веб-сайту https://tykyiv.com/ (далі «Сайт»), його піддоменів, його Сервісів і контенту.

Якщо ви хочете дізнатися про те, як Компанія збирає, використовує і передає будь-яку особисту інформацію про Користувача, будь ласка, ознайомтеся з нашою Політикою конфіденційності.

Терміни

Угода Користувача, Угода — документ, представлений в електронному вигляді, як окрема сторінка в рамках веб-ресурсу https://tykyiv.com/. У ньому зазначаються права та обов'язки відвідувачів сайту та їх взаємовідносини з власником сайту.

Угода Користувача, Угода — власник сайту, його сервісів, контенту та іншої супутньої інформації.

Користувач — особа, якій виповнилося 18 років, що бере участь у взаємодії з Сайтом і використовує функціональність Сайту за прямим призначенням.

Сайт — веб-ресурс https://tykyiv.com/.

Сервіс, послуга — перелік функціональних можливостей веб-ресурсу https://tykyiv.com/ з якими взаємодіє Користувач, наприклад, RSS стрічка, опитування, відео плеєр, шерінг, коментування і т.п.

Контент (Матеріал) — вміст, інформаційне наповнення сайту, до якого відноситься: текстова, аудіовізуальна інформація, інфографіка, фотографії, зображення і т. п.

UGC (user-generated content) - контент, створюваний Користувачем;

Редакція — співробітники Компанії, що відповідають за редакційну політику, обробку, публікацію контенту і є представниками Компанії в питаннях та претензіях порушення угоди.

1. Загальні правила

1.1 При використанні інформаційних продуктів, регульованих поточною угодою, включаючи Сайт, його десктопну та мобільні версії, а також будь-які функції Сайту, включаючи, але не обмежуючись RSS-стрічками, інтерфейсами API, відео плеєрами, рекламними сервісами та іншими доступними послугами (надалі іменуються «Послуги»), Користувач погоджується дотримуватися всіх положень й умов цієї угоди.

1.2 Компанія може вносити зміни, додавати або видаляти частини угоди в будь-який час, не повідомляючи персонально Користувача сайту, але зобов'язана оновлювати дату змін, зазначену вище поряд з текстом «Останнє оновлення». Такі зміни набувають чинності відразу після публікації. Користувач зобов'язаний ознайомитися з цією угодою перед кожним використанням Сайту.

1.3 Якщо умови цієї угоди або будь-які його майбутні зміни, неприйнятні для Користувача, він може припинити використовувати Сайт і/або його Сервіси. Якщо Користувач продовжує використовувати Сайт і/або його Сервіси або продовжить його використовувати після оновлення умов угоди, це означає прийняття таких умов або змін.

1.4 Сайт може змінити, призупинити або припинити роботу будь-якого Сервісу в будь-який час, включаючи доступність будь-якої функціональності, Контенту або накласти обмеження на певні функції, послуги, публікації або обмежити доступ користувача до частини або до всіх Сервісів без попереднього повідомлення або будь-яких зобов'язань.

Посилання на інші ресурси

Ви маєте усвідомлювати, що інші інтернет-сайти, посилання на які містяться на Сайті чи в листах електронної пошти Фонду, можуть мати власні положення стосовно збирання і обробки інформації, які можуть відрізнятися від цієї Політики конфіденційності. З метою забезпечення захисту конфіденційності інформації.

Ми рекомендуємо Вам ознайомитись з положеннями і політиками конфіденційності інших сайтів, програм чи інших електронних сервісів, на які містяться посилання.

2. Надання Сервісів

2.1 Всі Сервіси Компанії надаються «як є», без жодних гарантій і зобов'язань.

2.2 Компанія зобов'язується робити Сервіси доступними, але не гарантує, що послуги будуть безперервними, актуальними і коректними. Допускається наявність: затримок при завантаженні, перебоїв у роботі, неточностей у змісті, UX невідповідностей і GEO обмежень.

3. Перелік послуг

3.1 Вміст Сайту і/або його Сервісів, призначене для вашого особистого некомерційного використання. Всі опубліковані або доступні матеріали (включаючи текст, фотографії, зображення, ілюстрації, інфографіку, дизайн, аудіо доріжки, відеокліпи, UI та ін., далі «Контент») захищені чинним в Україні законодавством, в тому числі Законом України «Про авторське право і суміжні права» та належать Компанії або стороні, зазначеній в якості постачальника Контенту або правовласника. Користувач зобов'язується дотримуватися всіх додаткових повідомлень про авторські права або обмеження, що містяться в будь-якому Контенті, доступ до якого здійснюється через Сайт і/або його Сервіси.

3.2 Сервіси і Контент захищені авторськими правами, товарними знаками, комерційною таємницею, правами на бази даних, та іншими інтелектуальними або майновими правами згідно із законодавством України та міжнародним правом. Користувач не може змінювати, публікувати, передавати, брати участь у передачі або продажу, відтворювати, створювати нові роботи або переписувати (так званий рерайтинг, розповсюджувати, доводити до загального відома або яким-небудь чином використовувати Контент (або його частину) або Сервіси повністю або частково.

3.3 Копіювання, завантаження або зберігання будь-якого Контенту для інших цілей, крім особистого використання, категорично забороняється без попередньої письмової згоди з боку Редакції (звернення на [email protected]).

4. Правила використання ексклюзивних матеріалів ресурсу

4.1 часткове або повне використання всіх ексклюзивних матеріалів, розміщених на Сайті та/або його Сервісах, дозволяється тільки при вказаному посиланні на джерело - ТиКиїв;

4.2 інтернет-ЗМІ зобов'язані розміщувати пряме, відкрите для пошукових систем гіпер-посилання безпосередньо на матеріал ТиКиїв;

4.3 опубліковані на сайті фотоматеріали Getty Images не підлягають подальшому розповсюдженню в будь-якій формі без дозволу власника авторського права.

4.4 редакція може не поділяти думку, викладену в авторських статтях.

5. Обмеження на використання

5.1 Користувач зобов'язується не намагатися обходити заборони, проводити реверс-інжиніринг, розшифровувати чи іншим чином втручатися в роботу Сайту, його Сервісів, Контенту та інших даних.

5.2 У відповідності із законодавством України про несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку, Користувачеві власноруч і/або за допомогою 3-х осіб категорично забороняється:

5.2.1 отримувати доступ до Сайту, його Сервісів, Контенту, даних або інформації, до якої немає необхідних на те дозволів наданих Компанією в електронному або письмовому вигляді;

5.2.2 використовувати автоматизовані інструменти: веб-краулери, пошукові боти, спеціалізовані скрипти, утиліти, програмне забезпечення для парсингу даних або будь-які сервіси, призначені для отримання даних або інформації з Сайту і/або його Сервісів, або іншим чином збирати Контент, дані або інформацію з використанням автоматизованих засобів;

5.2.3 використовувати інструменти або ПЗ, що впливають на цілісність, конфіденційність і доступність Сайту, його Сервісів і Контенту;

5.2.4 кешувати вміст Сайту і/або його Сервісів;

5.2.5 штучно збільшувати навантаження на мережу та/або інфраструктуру Сайту і/або його Сервісів (DoS/DDoS атаки);

5.2.6 за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення завантажувати, розповсюджувати або іншим чином публікувати на Сайті та/або за допомогою його Сервісів які-небудь шкідливі програми, віруси, шпигунське, будь-яке інше шкідливе програмне забезпечення, файли, інформацію будь-якого змісту.

5.3 Порушення цих пунктів (5.2.1 – 5.2.6) є підставою для негайного та постійного призупинення доступу до Сервісів, Сайту або його функціональності.

Крім того, участь у подібних заходах може спричинити за собою цивільні, кримінальні та/або адміністративні позови, штрафи або санкцій проти Користувача і тих, хто йому сприяє у протиправних діях.

6. Контент 3-х осіб

6.1 Сайт, його Сервіси і Контент можуть містити посилання на інші зовнішні веб-ресурси. Компанія не керує цими даними, не приймає на себе відповідальність за їх вміст і не несе відповідальності за доступність зовнішніх ресурсів.

7. Зобов'язання та гарантії

7.1 Користувач гарантує, що він досяг 18 (вісімнадцятирічного) віку, в іншому випадку батьки або законний опікун зобов'язані ознайомитися з усіма пунктами цієї угоди, погодитися з ними на його використанням Сайту і/або його Сервісів.

7.2 Компанія не несе відповідальність за фінансові або інші втрати Користувача, чию думку було сформовано опираючись на Контент, інформацію або дані, викладені на Сайті або за допомогою його Сервісів.

8. Інше

8.1 Ця Політика користувача має тлумачитися та застосовуватися у відповідності із чинним на території України законодавством, в тому числі норми міжнародних договорів, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України.

8.2 Користувач погоджується повідомляти Компанії про будь-які порушення цієї Політики, як тільки йому стане відомо про такі порушення.

8.3 Якщо у Користувача є претензія про порушення авторських прав щодо матеріалів, які містяться на Сайті та/або його Сервіси, прохання повідомити про це за адресою [email protected]. В листі необхідно вказати:

9.3.1 скан документа заявника, який уповноважений діяти від імені власника виключних авторських прав, які ймовірно порушені;

9.3.2 опис захищеної авторським правом роботи, права на яку, були порушені;

9.3.3 опис, скріншот або посилання, де на Сайті та/або Сервісах знаходиться матеріал, який порушує авторські права;

9.3.4 ваші контактні дані: e-mail для подальших комунікацій, номер міського або мобільного телефону.

Будь-які інші зауваження та коментарі можна надсилати за адресою [email protected]

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації