Кличко нагадав, як у Києві відзначали Великдень до повномасштабного вторгнення

Кличко нагадав, як у Києві відзначали Великдень до повномасштабного вторгнення Фото: t.me/vitaliy_klitschko

Мер Києва Віталій Кличко привітав містян із Великоднем і нагадав, як у столиці відзначали це свято до повномасштабного вторгнення.

Сьогодні свято, яке символізує перемогу життя над смертю, добра над злом. У цей день ми всі дякуємо захисникам України. Саме вони — воїни добра. І саме завдяки їм у нас сьогодні є можливість обійняти близьких, шанувати традиції, скуштувати паску, — написав він.

Кличко додав, що вірить у те, що морок відступить і світло переможе.

Також очільник столиці поділився архівними святковими світлинами, зробленими до повномасштабного вторгнення росії — з 2017 до 2021 року.

0 / 0

Читай також: "У центрі столиці можна побачити світ велетнів: фото"

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Гід на тиждень: куди піти в Києві 22-28 червня - 412x412
Афіша

Ilya Prokopenko

Гід на тиждень: куди піти в Києві 22-28 червня

Відсьогодні у Києві курсують нові сучасні низькопідлогові тролейбуси та автобуси: що в них особливого - 412x412
Новини

Юлия Любченко

Відсьогодні у Києві курсують нові сучасні низькопідлогові тролейбуси та автобуси: що в них особливого

У Карпатах молода пара врятувала двох осиротілих ведмежат: що з ними зараз - 412x412
Новини

Юлия Любченко

У Карпатах молода пара врятувала двох осиротілих ведмежат: що з ними зараз

Власник Лук'янівського ринку не звертався до КМДА щодо його відновлення: що відомо - 412x412
Новини

Юлия Любченко

Власник Лук'янівського ринку не звертався до КМДА щодо його відновлення: що відомо

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації