Метро на Троєщину: Київрада хоче взяти міжнародний кредит на 1,5 млрд євро для будівництва

Метро на Троєщину: Київрада хоче взяти міжнародний кредит на 1,5 млрд євро для будівництва Фото: facebook.com/Autostrada.company

Київська влада планує залучити міжнародний кредит у розмірі до 1,5 мільярда євро для будівництва метро на Троєщину. Відповідний проєкт рішення зареєстрували у Київраді.

Якщо документ ухвалять, то КМДА розпочне переговори з міжнародними фінансовими організаціями, щоб ті прокредитували будівництво нової Подільсько-Вигурівської лінії київського метро від Кільцевої дороги на житловий масив Вигурівщина-Троєщина.

Також до цих організацій планують звернутися для отримання технічної допомоги та залучення консультанта, який надаватиме послуги з технічної підтримки та проєктного моніторингу.

У пояснювальній записці до проєкту рішення йдеться, що будівництво метро на Троєщину є важливим інфраструктурним проєктом. Зокрема воно має розв'язати проблему швидкісного транспортного сполучення між лівобережною та правобережною частинами міста, а також транспортного обслуговування Деснянського району — одного з найбільших у столиці.

Автори проєкту рішення нагадали, що зараз продовжують добудовувати новий Подільський мостовий перехід, у конструкціях якого вже закладені прогонові будови під колії метро та побудовані платформи майбутніх станцій "Суднобудівна", "Труханів острів" та "Затока Десенка".

А у "Київського метрополітену" є проєктна документація для будівництва нової лінії підземки на ділянці між станціями "Глибочицька" та "Райдужна" з відгалуженням у бік Троєщини. Документація передбачає будівництво шести станцій, двох пересадних вузлів, одного транспортно-пересадного вузла, а також тунелів для обороту та відстою поїздів. За орієнтовними розрахунками, на ці роботи необхідно 68 млрд або ж до 1,5 млрд євро за нинішнім курсом.

Читай також: "На Троєщині відремонтують шляхопровід через лінію швидкісного трамвая"

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації