0:00/0:00

На станції метро "Золоті ворота" відкрили фотовиставку про лідерство жінок з інвалідністю

На станції метро "Золоті ворота" відкрили фотовиставку про лідерство жінок з інвалідністю Виставка на станції метро. Фото: КМДА

У вестибюлі станції метро "Золоті ворота" 13 квітня відкрилась фотовиставка "Бути собі ціллю" про лідерство дівчат і жінок з інвалідністю. Про це повідомляє пресслужба КМДА.

Виставку організувала громадська організація Fight For Right, її метою є привернення уваги до історій жінок з інвалідністю, які:

  • щоденно виборюють доступність;
  • боронять Україну під час повномасштабної війни; 
  • представляють країну на спортивних аренах; 
  • займаються адвокацією;
  • волонтерять;
  • розвивають мистецтво.
0 / 0

Експозиція складається з 19 портретів та особистих історій, а серед героїнь: волонтерки, ветеранки, активістки, спортсменки та мисткині. Кожна з їхніх історій унікальна й водночас знайома: про надзусилля та перешкоди, а також про те, як ці перешкоди руйнуються, долаються або перетворюються на "трамплін" для змін.

Читай також: В Українському домі відкриють виставку, присвячену Чорнобилю

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації