Станція метро "Майдан Незалежності" буде зачинена на вхід і вихід: подробиці

Станція метро "Майдан Незалежності" буде зачинена на вхід і вихід: подробиці Фото: wikipedia.org

У неділю, 24 серпня, станція метро "Майдан Незалежності" буде зачинена на вхід і вихід для пасажирів. Про це повідомляє пресслужба КМДА.

Обмеження триватимуть з 5:38 до 11:00. Водночас пересадковий вузол "Майдан Незалежності" – "Хрещатик" працюватиме у звичайному режимі.

Обмеження пов'язані з проведенням заходів на державному рівні з нагоди відзначення 34-ї річниці Незалежності України. У разі оголошення повітряної тривоги станція "Майдан Незалежності" працюватиме в режимі укриття.

Читай також: "У центрі Києва змінили маршрути тролейбусів"

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

У Карпатах молода пара врятувала двох осиротілих ведмежат: що з ними зараз - 412x412
Новини

Юлия Любченко

У Карпатах молода пара врятувала двох осиротілих ведмежат: що з ними зараз

Дах Успенського собору на території Києво-Печерської Лаври повністю законсервовано: фото - 412x412
Новини

Юлия Любченко

Дах Успенського собору на території Києво-Печерської Лаври повністю законсервовано: фото

Софія Київська встановила датчики, що фіксують вібрації від ракет, і відкриває прихований живопис - 412x412
Новини

Юлия Любченко

Софія Київська встановила датчики, що фіксують вібрації від ракет, і відкриває прихований живопис

Що робити на "Культ Києва. Маніфест": гід фестивалем - 412x412
Афіша

Ilya Prokopenko

Що робити на "Культ Києва. Маніфест": гід фестивалем

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації