У метро Києва закривають останні каси, де можна було розрахуватися готівкою

У метро Києва закривають останні каси, де можна було розрахуватися готівкою Каса київського метро. Фото: "Вечірній Київ"

У столичному метрополітені закривають останні каси, де пасажири могли розплатитися за поїздку готівкою. Відповідні оголошення з'явилися у вестибюлях станцій.

оплата у метро тепер можлива лише картою
Оголошення на станціях. Фото: соцмережі

Так, продаж квитків на метро у Києві за готівку більше не здійснюється. Вчора, 28 квітня, роботу припинили останні каси на станціях "Почайна", "Вокзальна" та "Видубичі". Ці станції залишалися останніми, оскільки вони мають найбільший пасажиропотік, зокрема серед приїжджих із передмістя та інших регіонів.

Тепер проїзд оплатити можна лише за допомогою QR-квитків, транспортної картки, безконтактної банківської картки, а також через Apple Pay, Google Pay або застосунок "Київ Цифровий".

Як відомо, відповідне рішення є фінальним етапом повної цифровізації метрополітену. 

Читай також: У КМДА підрахували собівартість проїзду в метро Києва

Ваша пробна версія Premium закінчилася Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації