Відомий французький хірург провів унікальні операції дітям в "Охматдиті"

Відомий французький хірург провів унікальні операції дітям в "Охматдиті" Фото: facebook.com/ndslohmatdyt/

Фахівці "Охматдиту" разом із провідним французьким щелепно-лицевим хірургом Романом Хонсарі провели унікальні операції дітям зі складними патологіями. Про це повідомили в дитячій лікарні.

Професор Роман Хонсарі та українські фахівці провели п'ять надскладних і унікальних щелепно-лицьових та краніофаціальних операцій. Ці операції допомагають пацієнтам із важкими патологіями обличчя та черепа.

Серед українських фахівців були залучені щелепно-лицьові хірурги, анестезіологічна бригада, медсестри, фахівці кафедри щелепно-лицевої хірургії та сучасних стоматологічних технологій ІПО НМУ ім. О.О. Богомольця.

0 / 0

В "Охматдиті" розповіли, що протягом тижня було проведено дві операції тривалістю 7 та 8 годин кожна.

Одне з таких втручань було виконано 8-річній пацієнтці з синдромом Аперта — вроджена генетична вада, через яку неправильно формується мозковий та лицевий череп, а також зрощуються пальці, — сказали в лікарні.

Першу операцію дівчинці провели вісім років тому. Тепер реалізували наступний етап — вперше в Україні дитині зроблено висунення верхньої щелепи за допомогою зовнішнього та внутрішніх дистракторів. Також провели надскладну краніофаціальну операцію 1-річній дівчинці з синдромом Крузона.

У таких дітей кістки мозкового черепа формуються неправильно, що призводить до деформацій обличчя, проблем із диханням, зором, розвитком мозку, а також до значних естетичних змін. Це ускладнює їхню соціалізацію та якість життя. Тому ми об'єднуємо знання, навички та досвід, аби допомогти пацієнтам з найважчими випадками, — сказав професор Андрій Копчак.

0 / 0

В "Охматдиті" додали, що французький хірург Роман Хонсарі продовжить співпрацювати з медичним закладом. Наразі триває підготовка до наступних операцій.

Читай також: "Онлайн-контроль вагітності та робот на операції: тренди в українській медицині"

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації