Як українські розробники допомагають утілювати в життя міжнародні проєкти
Згідно з даними LiTech великий бізнес усе частіше ухвалює рішення, покладаючись на бази даних. Тож потреба в точній інформації стає все важливішою. Саме цю потребу закриває стартап LiTech.
Це естонський стартап, що розробляє програмне забезпечення для відстеження даних. Він отримав фінансування від інвесторів у розмірі 500 000 євро та експертну допомогу в особі радника Герта Ліхмуса. Використовуючи ці кошти, компанія планує вийти на нові ринки та продовжити розробку програми.
Один з інвесторів проєкту – Impulse Generator Fund – залучив до розробки програмного забезпечення свого партнера, компанію Introduct Group. Це міжнародна IT-компанія з головним офісом у Києві.
Тож над програмним забезпеченням працює команда кваліфікованих та досвідчених розробників, більшість яких – з України. Адже досвід саме українських спеціалістів дуже цінують на міжнародному ринку.
В одному з інтерв'ю DigiPRO Ліммарт описав мету стартапу як автоматизація тестування даних у базах даних великих компаній.
Сьогодні бізнес-рішення та процеси компаній засновані на даних. Ми завантажуємо та змінюємо мільярди рядків записів на день. Однак це означає, що як через людську, так і через системну помилку дані можуть бути хибними. Наше програмне забезпечення дає змогу виявляти саме такі помилки, — говорить Ліммарт.
«Наша мета — максимально швидко виявити помилки в даних, щоб їх можна було виправити до використання та щоб не виявився їх негативний вплив. Чи то відсутні дані, чи неповні звіти, чи неправильні особисті дані, чи інші записи, які не відповідають правилам», — додав підприємець.
З нещодавно залученими 500 000 євро LiTech планує продовжити розробку програми та вийти на нові ринки.