GNRTR: коворкінг та івент-спейс, де генеруються круті ідеї
В історичному центрі Києва є відкритий простір GNRTR для роботи й перепочинку. Це — не просто коворкінг, а ціла екосистема для нового покоління столичної інтелігенції. Зазирнімо всередину!
Простір GNRTR розташований в історичній будівлі — колишньому ресторані "Динамо". Його спроєктував український архітектор світового класу Йосип Каракіс, а допомагав репресований радянською владою зодчий Павло Савич.
З 1934 року ресторан був місцем зустрічі київської еліти, зокрема урядовців. У різні періоди будівлю визнавали однією з перлин київської архітектури. У 2020-2021 роках її реставрували, і незабаром тут запрацював коворкінг та інші зони.
Для GNRTR дизайнери прагнули "освіжити" інтер'єр, але водночас зберегти його столітню автентичність. Цей задум розкривається вже на вході: за стійкою височіє епічний барельєф у стилі конструктивізму.
Повернувши праворуч та оминувши компактну гардеробну, потрапляємо в Amphitheater (Амфітеатр) — залиту світлом залу з панорамними вікнами, яка вміщує до 60 гостей театральною посадкою.
Локацію можна переналаштувати під будь-який запит: ось чому тут регулярно проводяться тренінги, записи інтерв'ю, майстер-класи, лекції, дні народження, корпоративи та інші заходи. За потреби GNRTR люб'язно надасть потрібний інвентар — меблі, колонки, мікшерний пульт, мікрофон — а також проведе клінінг.
До речі, саме в Амфітеатрі благодійний фонд Олени Зеленської представив проєкт "Адреса дитинства".
Зорієнтуватися в просторі легко: сходи — якраз напроти приймальні, до потрібної зони проведуть адміністратори. На сходинках — легко зчитувані дороговкази: не заблукаєш! А вже другий поверх зустрічає гостей сучасним bar & bistro.
Тут можна смачно перекусити в перервах між роботою. Або ж попрацювати на зручних червоних диванчиках. Гості цю зону обожнюють, адже не треба нікуди бігати на обід: замовив страву — і вже за 15-20 хвилин вона буде готова.
Праворуч від бару-бістро, за стінами в естетиці книжкових стелажів, розміщений Open space. Це — робоча зона коворкінгу з нефіксованими місцями. Попри чималу кількість фрилансерів, тут тихо та зручно. А GNRTR забезпечив усі умови для комфортної праці, зокрема Wi-Fi, достатню кількість посадкових місць та розеток.
Найчастіше у нас гостюють люди з IT-сегменту — розробники сайтів, аналітики й інші фахівці. Приходять попрацювати чи просто відпочити. Ми раді всім: і киянам, і людям із різних куточків України. Навіть є гості з-за кордону: бодай кілька відвідувачів на день спілкуються іноземною мовою, — каже адміністраторка GNRTR Вікторія Мазуренко.
А як зі світлом?
Як відомо, екстрені й планові відключення світла значно ускладнюють робочий процес. На щастя, простір GNRTR за свою назву відповідає сповна. Тут дійсно є потужний генератор, який заживлює всю будівлю під час блекаутів — завдяки цьому всі зони коворкінгу працюють безперебійно. Особливо це корисно організаторам івентів: show will go on за будь-яких умов.
Поруч з оупен спейсом — Fix desk. Ця зона має "родзинку": робочі місця тут фіксовані та доступні для бронювання. Зручний варіант для осілих фрилансерів!
Попрацювавши, вирушаймо на третій поверх! Тутешня зона Lounge — ідеальне місце для відпочинку після робочого дня. М'яка колірна гама, приглушене світло, комфортні крісла зі столиками — так і кортить присісти й на хвильку задрімати...
Але змикати повіки не час — duty calls! Тож крокуймо на потенційні перемовини — в зону Meeting room. GNRTR пропонує 8 переговорних кімнат: від класичних на 4 особи до преміум-просторів на 12 людей. Кімнати забезпечують цілковиту приватність — кращого місця для підписання великобюджетної угоди не знайти!
Найкрутіша переговорна кімната — на четвертому поверсі. Але помітна вона ще з третього завдяки великій скляній стіні. Звідти видно ексклюзив для VIP-гостей — автентичний барельєф, згадка про минуле життя будівлі. А ліворуч від круглого столу — сучасна мультимедійна система з телевізійним екраном.
Де б у GNRTR не опинився працелюбний відвідувач — він завжди знайде місце для роботи. На 2-4 поверхах розташовані приватні офіси (Private Office). Доступні приміщення на 1-2 робочі місця, та є навіть більші — до 20 робочих місць.
В офісах є система терморегуляції: можна власноруч підібрати комфортну для праці температуру. Приємний бонус — принт-зона з індивідуальним доступом.
- Офіси можна орендувати на день або на довготривалий термін.
Якщо гостям потрібно щось масштабніше — варто звернути увагу на Conference Hall. Це — зала для масштабних подій, що вміщує до 120 людей! Локація чудово підійде для конференцій, публічних виступів чи презентацій. На місці завжди є проєктор — а рештою необхідних для заходу речей GNRTR поділиться!
Цікавий факт: у просторі GNRTR щомісяця знімаються "Ветерани космічних військ" — відомі українські коміки Влад Куран, Олександр Венедчук й Артем Дамницький.
У GNRTR також передбачили воєнні обставини. На випадок повітряних тривог відвели зону Auditorium. Раніше це була класична локація для лекцій та навчальних подій з аудиторією до 60 гостей. Нині ж зона працює як укриття.
У разі нагальної потреби до сертифікованого бомбосховища теж рукою подати, адже від коворкінгу до станції метро "Майдан Незалежності" — до 7 хвилин пішки.
По периметру четвертого поверху — славнозвісні офіси. А якщо стати по центру поверху й задерти голову — побачиш на стелі масивні диско-кулі. До речі, їх видно і з лаунж-зони. Ще одна цікавинка від дизайнерів!
Більшість людей від нашого інтер'єру в захваті: кажуть, настільки вдало тут усе "задизайнено", що ти ніби й на роботі — але водночас і вдома. А з постійними гостями ми так здружилися, що вже навіть у розмовах ловимо спільний вайб, — сміється адміністраторка GNRTR Вікторія Мазуренко.
Універсальність простору GNRTR доводить його популярність серед українських фотографів, знімальних команд та інфлюенсерів. Адже тут можна проводити як персональні, так і комерційні фото/відеозйомки. Ось чому інтер'єри коворкінгу GNRTR часто можна впізнати у відомих YouTube-проєктах та на сторінках блогерів-мільйонників в Instagram.
Якщо ти шукаєш комфортну локацію для роботи в центрі Києва — варто навідатися у GNRTR. Хто знає: можливо, саме тут "згенерується" твоя ідея на мільйон!
Читай також: Київські історії: "Мобільних телефонів ще не було, а калькулятор коштував дві стипендії"