Українські telegram-канали про моду, які варто зберегти

Шанувальників глянцю по світу нарахується не один десяток. Людям хочеться гортати "живий" журнал з актуальними порадами і переліком сезонних новинок, читати інтерв’ю з авторами успішних стартапів та пити при цьому мигдалеве лате в улюбленій кав’ярні.
Однак із часом популярності набирають саме модні сайти, інстаграмні фешен-блоги та телеграм-канали, тож саме тому склали для тебе добірку яскравих, стильних каналів, які можна читати будь-де, будь-коли та бути в курсі всіх нових тенденцій першим.
Fashion Law
Канал про те, як захистити власний бренд від підробок або що робити у разі викрадення авторської ідеї. Партнер Mentors Law Firm Максим Попов знає все про модну індустрію на юридичному рівні, а саме про Cartier і Van Cleef & Arpels, які судяться з Louis Vuitton, Thom Browne and adidas, а Louboutin відстежує взуттєві бренди з червоною підошвою.
Жирним Шрифтом
Ексредактор ELLE та Harper`s Bazaar Роман Тимофєєв веде канал про українську фешен-індустрію та ділиться важливими лонгрідами про моду, кіно й літературу. Також за рубрикою #РаботаВмоде закріплені актуальні вакансії у модних брендах і ЗМІ.
Tony Говорить
На каналі зібрано історії про маркетинг, дизайн, субкультури, високу моду. Вони здатні зацікавити компанію молодих столичних тусовниць та тусовників. Автор каналу Антон Бусько працював у міжнародних рекламних агенціях та фешен-ритейлах Києва та має власний бренд Ditch.
cimetiere
Розвинути "надивленість" та смак в одязі просто: підписатися на канал cimetiere. Адже тут представлено мікс публікацій про українські модні бренди, журнали, живопис, кіно та культуру.
З усіх сил
Канал веде Леся Донець, яка свого часу працювала в українському Esquire та Buro 24/7, була PR-директоркою Litkovskaya та Indposhiv. Чим відрізняється "З усіх сил" від каналів наших попередніх рекомендацій? Тут можна дізнатися нішеві історії зі світу мови та про все українське.