Комфорт, швидкість, екологія: чому Київ вибирає електросамокати

Комфорт, швидкість, екологія: чому Київ вибирає електросамокати Колаж: "ТиКиїв"

Жителі Амстердама вибирають велосипеди. У Шанхаї, Лондоні та Нью-Йорку — метро. У Пекіні та Токіо фанатіють від електротранспорту, а в Монако — від перегонових спорткарів. Ну а чого воліє Київ? Мешканці української столиці дедалі частіше обирають електросамокати, а на вулицях міста спеціально для них виділяють окремі смуги.

Чому самокат? Це швидко, комфортно та екологічно. Потрібно проїхати до сусіднього району, але не хочеться стояти у заторах — самокат. Немає де припаркуватися — самокат. Втомився від робочого дня і просто хочеш покататися та насолодитися містом? Самокат!

Ведуча "ТиКиїв" Соня Півняк поспілкувалась із жителями столиці та дізналася, як електросамокати стали невіддільною частиною Києва.

Антон Краснов, піарник

0 / 0

Я вибрав для себе електросамокат після паливної кризи на початку повномасштабної війни. У дитинстві я мав звичайний самокат, тому пересісти на електрозасіб не викликало у мене жодних проблем. Це дуже кльова річ у моєму арсеналі, на якій легко добиратися на роботу або діставатися до магазину.

Христина Глушенкова, співачка і власниця музичної школи

0 / 0

Чому електросамокат? Бо це зручно, мобільно і комфортно для життя. Я вважаю, що такий вид транспорту безпечний для довкілля. Майбутнє у нього є! Проте потрібно, щоб для самокатів були доріжки, бо іноді пішоходи заважають руху.

Лілія Кліпова, фітнес-тренерка

0 / 0

Після пандемії коронавірусу хтось пересів на велосипеди, а хтось на електросамокати. Обожнюю цей вид транспорту, бо сівши на нього, відчуваєш волю і уявляєш себе дитиною. Іноді так хочеться натиснути на газ і їхати ще швидше, але знаю, що найбільша швидкість мого самоката — 20 км на годину, тому потрібно контролювати рух на дорозі.

Яна Голубева, ведуча "ТиКиїв"

0 / 0

Це швидко, особливо у заторах, а також доволі економно. Це зручно, бо з електросамокатом можна будь-куди зайти. Я маю своє авто, тому як водій можу дати кілька порад. Найкраще їздити на електросамокаті велосипедними доріжками, проте інколи це зробити важко. Якщо ти виїжджаєш на дорогу на самокаті — тримайся ближче до узбіччя. Головне — дотримуватися правил дорожнього руху.

В'ячеслав Соломка, ведучий телеканалу "КИЇВ24"

0 / 0

Я вперше почав користуватися електросамокатами, як тільки вони з'явилися у Києві, це десь 2018-2019 рік. Заміняв собі  таксі, щоб бюджетно діставатися на роботу. Зараз так само замінив електросамокатом громадський транспорт. Буває, стою на зупинці та відстежую у застосунку прибуття транспорту — розумію, що на самокаті доберуся швидше і комфортніше, бо він завжди під рукою.

Так само круто після ефіру взяти самокат, щоб проїхатися, відпочити, подихати свіжим повітрям та відчути силу Києва. Яке ж це натхнення: Дніпро, Поділ, моя улюблена Оболонь! Я навіть вмикаю телефон на беззвучний режим, щоб певний час мені ніхто не зміг додзвонитися. 

У чому ознака європейського підходу до життя у мегаполісі? Людина змагається не за дорогу машину, а за комфорт. Якби половина водіїв, які зараз сидять у заторах, пересіли на електросамокати, то й заторів було б менше. От у цьому полягає сучасність. Вона не в інфраструктурі. Сучасність — у голові.

 

Отже, жителі Києва підтвердили, що електросамокати — це екологічний, швидкий  і доступний транспорт, який... може стати твоїм. Як саме? Розказуємо далі!

Розіграш електросамокатів від MOYO і "ТиКиїв"

MOYO і "ТиКиїв" запустили спільний проєкт — розіграш електросамокатів із фірмовим брендуванням. У тебе є всі шанси отримати електросамокат Segway-Ninebot F2E PLUS від MOYO у стильному дизайні, створеному з любов'ю до Києва та для справжніх фанатів столиці!

Всі умови розіграшу — на нашій сторінці в інстаграмі.

Власний електросамокат — найкраще рішення, щоб не витрачати пів життя на маршрутки та тролейбуси. Будь буквально на зв'язку з усім Києвом!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ти Київ (@ty_kyiv)

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації