Квітень театральний: розклад вистав у Молодому театрі

Поділитися

Квітень театральний: розклад вистав у Молодому театрі

Квітень театральний: розклад вистав у Молодому театрі Фото: Київський національний академічний Молодий театр

Інтелектуальне фентезі "Місто сонця", спектакль у виконанні балету Freedom Ballet і прем'єра комедії "Як я залишилась сама" за мотивами п'єси Міро Ґаврана "Папуджарі". Молодий театр у квітні підготував як свої відомі вистави, так і новинки. Тож швидше вибирай та насолоджуйся грою улюблених акторів! 

Метод Гронхольма

Сучасний офіс великої корпорації. Кожен із чотирьох героїв сподівається обійняти вакантну посаду топменеджера, кожен розраховує на індивідуальну співбесіду. Але несподівано всіх втягують у детективну гру та змушують дотримуватись вказівок екзаменаторів. Та чи варто вбивати в собі людяність заради посади в престижній компанії?

Місто Сонця

Інтелектуальне фентезі за мотивами п'єси норвезького драматурга Генріка Ібсена "Майстер Сольнес". Глядачі перенесуться в часи, коли віртуальна реальність стала повсякденною. Втративши останню надію на сімейне щастя в реальному житті, майстер Сольнес створює утопічний ідеальний світ – віртуальне Місто Сонця. Місце, де здійснюються всі мрії, місце без болю і жалю, місце, де ніхто не помирає, де люди завжди будуть щасливими. Там, у будинку своєї мрії, він планує оселитися з коханою дружиною. Але за день до переправлення відкривається страшна таємниця – угода десятирічної давнини, яку він уклав з 12-річною дівчинкою Хільдою. І щастя родини Сольнеса тепер саме в ії руках. 

Ніч Гельвера. Сволота

Він – хвора дитина і ніколи не зрозуміє світу дорослих. Вона – жінка, яка пережила особисту трагедію, що скалічила її життя. Він щиро вірить у їхнє маленьке спільне щастя, у сльози радості та натхнення. Для неї ж фінал очевидний. Саме тому у відчаї вона робить найстрашніший вчинок у своєму житті, що поставить ту саму фінальну крапку. Чому таких, як вона, називають "сволотою"?

Шинель

Вистава за однойменним твором Миколи Гоголя. Головний герой Акакій, бідний чиновник років 50, піддається постійним висміюванням інших чиновників за свій зовнішній вигляд і несміливість. Єдине, чим він живе – робота, і йому треба полагодити свою стареньку, зношену шинель. Утім, кравець умовляє його пошити нову. Акакій, одержимий обновою, витрачає останні гроші. І за іронією долі помирає. Тепер він – примара. Яка ж доля душі, що блукає?

Жагуча таємниця

Драматична вистава за мотивами новел Стефана Цвейга. Чому професор так прискіпується до свого учня? Чи не тому, що його дружина надто лагідна до юнака?Навіщо баронові заводити дружбу з хлопчаком-підлітком? Чи не заради симпатії його вродливої матері?Хто ця бідна дівчина, що шантажує поважну пані й вимагає щоразу більше грошей?Що переможе – кохання, страх чи почуття обов'язку, коли тримаєш у руках папірець з призовом на військову службу?

Убити чи любити

Вистава за п'єсою Р. Тома "Вісім жінок". Різдвяний вечір. Вісім красунь, що очікують затишного родинного свята. Серед них – один чоловік, який займає особливе місце в житті кожної. Всі вони напередодні свята не сумуватимуть. А вдаватимуть впливових, успішних, розумних, закоханих, спонтанних, веселих, романтичних, ерудованих, досвідчених, мудрих, спокійних жінок, справжніх матерів, професіоналів. Гратимуть успіх, спокій, витримку, істерику. Гратимуть одна для одної.

Загадкові варіації

На безлюдний острів у крижаному норвезькому морі, де останні 15 років відлюдником мешкає відомий письменник, приїздить журналіст із маленької провінційної газети, щоб узяти інтерв'ю. Чому нобелівський лауреат погоджується на це? Адже він ненавидить журналістів. А можливо, це зовсім і не журналіст? Тоді для чого він приїхав?

Острів любові

Вистава за мотивами творів Марка Вовчка та Олександра Олеся. Їх було двоє – чоловік і жінка, проте зберегти стосунки після сімейної трагедії виявляється дуже непросто. Поява Панночки – нового кохання Чорнокрила – призводить лише до перелюбу і ще більшої провини. Згадати давню історію, покаятись та нарешті очиститись і здобути перемогу над темрявою!.. Проте чи буде так?

Шафа

Спектакль у виконанні Freedom Ballet Олени Коляденко. Кожен їхній рух зачаровує з першої секунди, кожен їхній вихід на сцену – це не просто танець: це життя, сповнене інтриг, пристрасті, драматургії, імпровізації, любові та краси. Це до біса емоційно, до міри саркастично, стильно, сучасно і приголомшливо відверто.

Синій автомобіль

В основі спектаклю – п'єса одного з найпопулярніших українських сучасних драматургів Ярослава Стельмаха. Це своєрідна сповідь автора про те, як непросто бути творчою людиною. Всі складнощі вдачі творчої особистості з успіхом демонструє актор Олексій Вертинський.

Пастка

Весілля. Медовий місяць. Затишний будиночок у горах. Це щасливий початок подружнього життя Даніеля та Елізабет. Проте щастя не тривало довго – дружина несподівано зникає. Згодом згорьований чоловік отримує звістку: мадам Корбан знайшлася. Але чому ж він не радіє?

Жага моря

Голова Максима йде обертом. Він переїхав до іншого міста, щоб втекти від неприємних спогадів. Проте досвід каже, що від себе нікуди не втечеш… Стати "правильним", як вимагає суспільство, але бути нещасливим? Чи жити своїм життям, нічого не приховуючи? Що обрати, аби знайти своє щастя?

Фрекен Жюлі

Самотня та збуджена ніччю танців і веселощів Жюлі розпочинає тонку психологічну гру з лакеєм Жаном, де ставка куди більше, ніж бажання. Але ніхто й подумати не міг, що з кожним раундом вони все більше втрачатимуть контроль. Вони стануть рабами непідвладної їм сили…

Ліки для Ліки

Що коїться з жінкою, яку зрадили чоловік та найкраща подруга? Вона боїться, вона не може опанувати себе й подолати злість. Якщо не наважується вбити себе, бо несила жити, то найкращий вихід – кинути все, втекти, нікого не бачити та почати все з нової сторінки.

Зачарований

Вистава за п'єсою "Безталанна" Івана Карпенка-Карого. Гнат – на роздоріжжі: він має обрати між Варкою і Софією. Це історія про те, як одна необачна помилка може зруйнувати все життя, адже справжнє почуття трапляється лише раз. 

Неймовірна історія кохання

Вони зустрічаються лише уві сні. І тепер щоразу, прокинувшись, вони блукають вулицями міста, сподіваючись на зустріч. Здається, вона неминуча, адже у них є пароль, щоб не розминутись, – чудернацькі слова... Та чи зможуть вони відчути одне одного, доторкнутися, впіймати подих, тепло рук?

Вона жила в Парижі

Отримавши квартиру у спадок, він знаходить у ній двох жінок. Отже, спокійне життя йому не світить – із сімейних шаф дістаються приховані роками скелети, розкривається незручна правда.

Ріверсайд драйв

Вистава "Ріверсайд драйв" завершує квітневий показ. Джим Свейн – 45 річний письменник, який переживає кризу середнього віку. Задля чого він виходить на набережну? Можливо, зустрітися з кимось чи щось обміркувати? Проте роздуми перериває волоцюга, який з'являється наче нізвідки. Цей жебрак знає про нього все. Він наче занурюється у думки головного героя…

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації