Куди піти: головні мистецькі виставки грудня

Поділитися

Куди піти: головні мистецькі виставки грудня

Куди піти: головні мистецькі виставки грудня Фото: виставка "Хай буде свято, світло і тепло"

Війна змусила нас жити у новій реальності. Доводиться відганяти від себе негативні думки та перебувати в стані постійного стресу. Аби трохи розслабитися та відпочити, відвідай кілька цікавих мистецьких виставок, що відбудуться у грудні.   

Хай буде свято, світло і тепло (1 грудня 2022 – 8 січня 2023)

Музей історії Києва запрошує помилуватися мінікопією головної ялинки 2023 року. Дерево прикрасили патріотичними кульками, янголами-охоронцями, на верхівці – золотий тризуб. Ти побачиш вертеп, який був окрасою торішньої святкової локації. Крім того, тут представлені різдвяні інсталяції й унікальні артоб'єкти, створені художниками на зрізах першої живої головної ялинки, встановленої на Софійській площі у 2014 році.
 

Виставка "Серце землі" (триває до 30 грудня)


У "Мистецькому Арсеналі" до 30 грудня триває проєкт сучасного українського мистецтва. Це виставка про війну та її наслідки й не лише для України. Виставка сучасного українського мистецтва "Серце землі" представить роботи (живопис, фотографія, відео, скульптура, графіка, інсталяція) 16 українських митців. Куратори намагалися представити своєрідний трикутник взаємин: земля – людина – продовольство.

Відвідувачі зможуть побачити роботи 2014-2022 років, а також ті, що були створені спеціально до виставки.

Україна від Трипілля до сьогодення в образах сучасних художників (2 грудня – 25 грудня)

У Будинку Художника відкрилася X Всеукраїнська історична бієнале "Україна від Трипілля до сьогодення в образах сучасних художників". Твори українських відомих художників присвячені 300-літтю від дня народження Григорія Сковороди, а також героїчному народному спротиву окупантам та подвигу Збройних Сил України.

Війна за ідентичність. Сила опору культури (триває до 22 грудня) 

До 22 грудня ти ще можеш відвідати виставку, присвячену Революції Гідності. Тут представлено дві сотні експонатів, які символізують незламність українців з 2014 року. Відвідувачі побачать експонати з Революції Гідності (частково відтворена ялинка 2014 року), шафку з Бородянки та експонати з деокупованої Херсонщини.

Виставка "MIRAS. Спадщина" (1 листопада – 30 червня 2023)

Виставка про культуру Криму пройде у Скарбниці Національного музею історії України, де буде представлено найбільшу на материковій частині країни колекцію предметів кримськотатарського ювелірного мистецтва й побуту 18-20 століття – від срібного футляра для Корану до зразків вишивки золотом.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації