"Ін’єкція безсмертя" та "Підступність і кохання". Вистави Молодого театру

Поділитися

"Ін’єкція безсмертя" та "Підступність і кохання". Вистави Молодого театру

"Ін’єкція безсмертя" та "Підступність і кохання". Вистави Молодого театру Фото: Київський національний академічний Молодий театр

Приходь на весняні вистави Молодого театру, які точно не залишать тебе байдужим. 7 та 8 березня на тебе чекають одразу два круті дійства. 

Ін'єкція безсмертя

Вистави у Києві
Фото: Київський національний академічний Молодий театр

Вистава за п'єсою Чапека "Засіб Макропулоса". Красива жінка, світова зірка, яка має абсолютно все: гроші, славу, увагу залицяльників. Її бажають, кохають, боготворять. Одного разу Емілія приїздить до маленького патріархального містечка. Ці гастролі зірки перевертають все з ніг на голову, її таланту вклоняються всі. Молода красуня намагається врятуватися тут від найбільшого свого страху, а врешті-решт проходить шлях від улюбленої акторки, примадонни сцени, до ворога. 
Чим же завинила Емілія Марті перед місцевими мешканцями, щоб вони вчинили над нею самосуд?

0 / 0

Підступність і кохання

Вистава у Києві
Фото: Київський національний академічний Молодий театр

Всесвітньо відомий шедевр класика німецької літератури Фрідріха Шиллера, який вже понад два століття не сходить із провідних сцен світу.

Це вистава про дивовижну історію піднесення леді Мільфорд – коханки герцога, що прагне досягти найвищої вершини слави, багатства й жіночого щастя. Її врода, розум та хитрість захоплюють більшість чоловіків, а її підступність не знаходить спротиву навіть серед найвигадливіших інтриганів герцогства. Проте на шляху у неї стає чисте, ніжне, палке кохання – чи зможе воно протистояти силі підступності?

0 / 0

Вимкнути перевіркуПреміум порадиВимкнути перевіркуПреміум поради Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації