Як заробляти на книжковому блозі та інші питання до блогерок на Kyiv Book Weekend

Як заробляти на книжковому блозі та інші питання до блогерок на Kyiv Book Weekend Колаж: "ТиКиїв"

Книжковий фестиваль Kyiv Book Weekend відбудеться 8-10 грудня. Пройде у Міжнародному виставковому центрі, павільйон №1. Окрім письменників і видавців, участь у заході візьмуть книжкові блогерки, які говоритимуть про літературу та читання.

"ТиКиїв" став інформаційним партнером події та в цьому матеріалі зібрав блогерок, які виступлять на Kyiv Book Weekend цього тижня.

  • ДЕ? Просп. Броварський, 15. Міжнародний виставковий центр
  • КОЛИ? 8-10 грудня, 9:00-21:00
  • СКІЛЬКИ? 160-1400 грн

Читай також: У Києві відбудеться великий книжковий фестиваль Kyiv Book Weekend

Тетяна Гонченко

Блогерка Тетяна Гонченко
Фото: Maksim Lisovoi, фейсбук atanoissapa

Тетяна Гонченко — книжкова блогерка, фрилансерка, авторка видання "Фриланс здорової людини". Понад п'ять років пише про літературу в телеграм-каналі "Непозбувний книгочитун", де має 22,1 тис. підписників. Під час заходу вона розкаже, як заробляти на книжковому блозі. Зокрема, відповість на питання, чи реально монетизувати любов до читання та який прибуток можливий у цій сфері.

  • КОЛИ? 8 грудня, 18:00

Єлизавета Сусік

Блогерка Єлизавета Сусік
Фото: інстаграм susik.book

Єлизавета Сусік має 2 млн уподобань на відео про книжки у TikTok. На неї підписані 21,4 тис. людей. Зібрала колекцію видань Агати Крісті. У межах бесіди за участі Тетяни Гонченко так само розкриє тему заробітку на книжковому блозі й поділиться власним досвідом. 

  • КОЛИ? 8 грудня, 18:00

Емма Антонюк

Блогерка Емма Антонюк
Фото: інстаграм emmocean

Емма Антонюк — блогерка та громадська активістка. Записує розмови про культуру та збирає книжки для сільських бібліотек. Має 141 тис. підписників на ютуб-каналі "Палає" та 91,7 тис. — на каналі "Це ніхто не буде дивитись". Візьме участь у розмові про видання класики з нагоди презентації українського перекладу збірки новел Томаса Манна "Смерть у Венеції".

  • КОЛИ? 9 грудня о 16:00

Аліна Кравець

Блогерка Аліна Кравець
Фото: інстаграм alina_kravec

Аліна Кравець — блогерка, власниця мерчевого магазину Warlock & Co. Має 15,3 тис. підписників у TikTok. Разом з іншими учасницями літклубу "Хтивий двір" вона проведе розмову на тему "Кринж, квір і спайсі бажанки: радощі та прикрощі хтивої книжкової спільноти". Дасть відповіді на питання про те, чи бувають кринжові "хтиві книжки", які слова бісять у текстах, яким творам TikTok дав друге життя та яких видань не вистачає в українських перекладах.

  • КОЛИ? 8 грудня о 18:00 

Регіна Кім

Блогерка Регіна Кім
Фото: інстаграм regina.mood

Регіна Кім розповідає про книжки у TikTok, де має 5,5 тис. підписників, та в інстаграмі, де в неї 3,3 тис. підписників. Створює мерч у магазині manorua.com. Стане учасницею бесіди про букток. Розповість про те, як книжки стають відомими та продаються великими накладами, завдяки згадкам блогерів, і які саме твори завірусилися в TikTok.

  • КОЛИ? 10 грудня о 16:00

Оксана Павленко

Блогерка Оксана Павленко
Фото: фейсбук opavlenko

Оксана Павленко — головна редакторка у "Дівоче медіа". Про літературне та навкололітературне розповідає в телеграм-каналі "Коли ми говоримо про книжки", в якому має 4,6 тис. підписників. Долучиться до дискусії про книжкові клуби, де поділиться міркуваннями про їхню популярність, організацію та монетизацію, потрібність для читачів і користь для видавництв.

  • КОЛИ? 9 грудня о 13:00 

Читай також: Гід на тиждень: куди піти в Києві 4-8 грудня

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації