"Мої друзі — актори": у Києві зіграють виставу про складнощі й таємниці акторського життя

"Мої друзі — актори": у Києві зіграють виставу про складнощі й таємниці акторського життя Фото: Golden Taurus Misterium Theatre

У Києві зіграють виставу "Мої друзі — актори" від Golden Taurus Misterium Theatre та режисера Олександра Мельнійчука. Це — доросла історія про акторів, яка розкриє всі таємниці творчого життя та не тільки.

Побачити її можна буде 18 квітня, 24 травня та 14 червня о 19:00 на сцені Будинку Актора (вул. Ярославів Вал, 7). Квитки — за посиланням.

Вистава розповідає про життя акторів, яке наповнене популярністю та шанувальниками, але також може бути складним та сповненим конкуренції та зради, або тільки здається безтурботним і прекрасним.

Проте за блиском слави можливо ховаються зрада та інші негаразди, з якими доведеться зіткнутися головній героїні. Вона має з'ясувати, чи справді акторське життя таке, як здається на перший погляд.

Вистава "Мої друзі — актори"
Афіша вистави "Мої друзі — актори"

Будь-хто, потрапивши у шоубізнес, стикається з викликами та труднощами, які виникають у цьому світі, і намагається знайти своє місце в ньому. Та чи справді так легко бути актором, як здається?

Глядачі, які вже побачили виставу "Мої друзі — актори", діляться своїми враженнями: 

Ох, і запальна вистава! Щиро дякую! Найбільше переживала за головну героїню Олександру: таке справжнє було в неї горе, що я хвилювалася, аби її серце витримало. І голос теж. Перша думка була — повторити такий "сюрприз" для своїх друзів, а потім подумала, що то аж занадто дикий пранк. Дуже тішить, що кожен з уже відомих, упізнаваних глядачами, акторів розкрив талант ще краще! Дивилася, чесно, з відкритим ротом.

Особливо глядачам сподобалось, як режисер умістив у виставі усі класичні театральні елементи: від револьвера, який обов'язково вистрелить, до карколомних сюжетних поворотів і розв'язки, що шокує. 

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації