На Житньому ринку проведуть благодійний ярмарок "Під Стріхою"

На Житньому ринку проведуть благодійний ярмарок "Під Стріхою" Фото: Вадим Дьяконов

Цієї суботи, 11 травня, на столичному Житньому ринку відбудеться благодійний ярмарок "Під Стріхою" від команди "Стріха".

На гостей чекає маркет, де продаватимуть речі від українських брендів, книжки, прикраси та хендмейд-вироби. Також під час ярмарку проведуть стендап, аукціон цінних лотів та турнір з настільного тенісу, працюватиме фотозона та станція експрес-апсайклінгу речей від професійних майстринь.

Подія проходитиме на другому поверсі Житнього ринку. Окрім маркету та активностей, на локації також працюватиме фудкорт від кількох київських закладів з їжею та напоями для гостей. Стендап-виступи підготували: Олександр Кочура, Євген Євсюков та Макс Албул.

Фото: Вадим Дьяконов

Головна мета заходу — зібрати 500 тисяч грн на засоби радіоелектронної боротьби для 49-ї окремої штурмової бригади ЗСУ. Учасники ярмарку віддадуть на збір від 30% свого прибутку, а дохід з усіх додаткових активностей, які організовує команда "Стріха", піде на збір повністю.

Минулого року "Стріха" вже проводила подібний захід на Житньому ринку. Тоді вдалося зібрати понад 120 тисяч гривень на рації для підрозділу ССО, а на аукціоні розігрували прапор з підписом Валерія Залужного.

Нагадаємо, Укрзалізниця анонсувала черговий ретротур Гайворонською вузьколійкою. Екскурсійний потяг проїдеться мальовничим Подділлям під тягою найстарішого робочого паровоза в Україні.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації