У Києві відбудеться прем'єра фільму "Поруш тишу"

Поділитися

У Києві відбудеться прем'єра фільму "Поруш тишу"

У Києві відбудеться прем'єра фільму "Поруш тишу" Фото: Unsplash

24 травня о 16:30 у кінотеатрі "Жовтень" покажуть стрічку "Поруш тишу" — фільм про те, як повномасштабна війна вплинула на рівень домашнього насильства в Україні. Крім того, тут підіймають тему сексуального насильства під час війни. У стрічці розповідають про послуги, якими можуть скористатися постраждалі.  

"Поруш тишу" — це історія підтримки, що здатна лікувати рани. Історія про те, як порушивши тишу, можна змінити життя, — зазначають організатори показу.

Зазначається, що у 2022-му році на Національну гарячу лінію із протидії та запобігання гендерно зумовленому насильству надійшло найбільше звернень за останні три роки — 38 472 дзвінки. У 2019-му їх було майже на 10 тисяч менше. До органів поліції та соціального захисту надійшло 251 829 звернень. У стрічці "Поруш тишу" фахівці зокрема нададуть відповіді на запитання, чому війна загострила рівень домашнього насильства, і пояснять, як боротися з проблемою.  

Презентують стрічку UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення та компанія Starlight Media. Щоб переглянути фільм у кінотеатрі "Жовтень", заповни електронну форму.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
photo_2022-12-29_13-46-26.jpg - Ольга Соломаха
Твій персональний гід найактуальнішими та найцікавішими новинами Києва. Зі мною ти першим дізнаватимешся про головне в усіх сферах столичного життя.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації