У Києві відбудеться прем’єра легендарного балету "Коппелія"

У Києві відбудеться прем’єра легендарного балету "Коппелія" Фото: Київський державний фаховий хореографічний коледж

На сцені Національної опери України відбудеться прем'єра комедійного балету "Коппелія". Вистава однаково припаде до душі і дорослим, і дітям. 

Ця постановка здобула успіх ще у 1870 році, коли її презентували вибагливому французькому глядачеві у Гранд-Опера в Парижі. Відтоді вона є прикрасою багатьох головних світових сцен. Музику до неї створив французький композитор Лео Деліб. За два століття вона стала справжньою класикою балету. 

В основі цієї балетної постановки — історія кохання з любовним трикутником, ревнощами, пристрасними інтригами та щасливим кінцем. Головний герой — легковажний Франц, закоханий у селянку Сванільду, але водночас він задивляється й на інших гарненьких дівчат… Одного дня йому затьмарює розум неймовірної краси незнайомка Коппелія, яку він бачив лише у вікні. За іронією долі Коппелія виявляється механічною лялькою, яку створив винахідливий майстер Коппеліус.

У Києві "Коппелію" поставив український балетмейстер Анатолій Шекера за редакцією заслуженого артиста України Ярослава Ткачука. На сцені столичного оперного театру цей балет представлять учні та студенти Київського державного фахового хореографічного коледжу. 

Великі нації пишуть свою історію насамперед в книзі мистецтва. Текст цієї книги не може бути спотворений на догоду будь-кому, він є вічний і належить усьому людству. Балет — одна із головних сторінок у книзі мистецтва. Попри війну українське мистецтво продовжує розвиватися, діти навчаються й з кожним днем зростають, — розповіла керівниця Київського державного фахового хореографічного коледжу Катерина Кухар.

  • ДЕ? Національний театр опери та балету імені Тараса Шевченка, вул. Володимирська, 50.
  • КОЛИ? 4 червня, 17:00.

Раніше "ТиКиїв" повідомляв, що Театр імені Франка продаватиме квитки через "Дію".

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації