Як чоловічий догляд став новим трендом сучасності?

Як чоловічий догляд став новим трендом сучасності? Фото: Getty Images

Ботокс, яскравий манікюр чи епіляція. У 21 столітті цими процедурами вже нікого не здивуєш. І це радше здоровий погляд на чоловічу зовнішність, аніж бажання бути в тренді. Чоловіки сьогодні почали більше доглядати за собою. Сьогодні 16 серпня відзначають День чоловічої краси. Про стереотипи у чоловічій косметології, базовий щоденний догляд за шкірою та трендові косметологічні процедури для чоловіків ми поговорили з косметологинею Юлією Грищенко.

Матвій Калугін
На фото: Юлія Грищенко 

Стереотипи у чоловічій косметології

Насправді подібні упередження властиві для більш зрілого покоління гетеросексуальних чоловіків. Покоління зумерів відкрито до нового, вони не обросли застарілими стереотипами, їм подобається якщо не заперечувати, то хоча б прислухатись. Очевидно, що в містах чоловіки більше готові до б'юті-процедур. Погляньте, скільки барбершопів з'явилося в містах України. Водночас у нашій країні, на відміну від тієї ж Туреччини, все ж таки є деякий стереотип: мовляв, якщо від чоловіка не тхне і він періодично миється, то він вже доглядає за собою. Але подібний стереотип назавжди відходить у минуле.

Основні косметологічні процедури для чоловіків

Чоловік має бути мотивованим до косметологічних процедур. Тобто чітко розуміти, що саме йому реально не подобається і що б він бажав змінити. Але річ у тім, що чоловіків, як показує практика, не дуже бентежать зморшки (на відміну від жінок). Тому найчастіше чоловіки приходять до косметолога з конкретною проблемою.

Йдеться про процедури, які швидко усувають проблеми з глибокими зморшками, купероз (почервоніння на обличчі), корекція пропорцій обличчя, другого підборіддя. Саме це дає беззаперечний результат.

Секрети чоловічої краси

Для мене це виражений чоловічий гендер. У зовнішності він проявляється у вигляді вираженої щелепи по чоловічому типу, виражених жувальних м'язах, низько розташованих бровах без ефекту ліфтингу, достатньо виразному носі. Я називаю таке обличчя з чіткими контурами "різьблення по дереву", тому що воно має лінії, контури і фактуру.

Але наш слов'янський тип чоловічого обличчя має більш м'які риси – кругле обличчя, недостатньо розвинене підборіддя, через що друге підборіддя ще більше візуалізується, завузький овал. Але завдяки естетичній медицині ця проблема вирішується за одну годину. Я дуже люблю проводити такі процедури чоловікам, і вони переважно приємно здивовані результатом.

Найпопулярніші послуги для чоловіків

Найчастіше чоловіки вибирають швидкі процедури, що дають миттєвий результат. Йдеться про боротьбу зі зморшками в зоні чола, міжбрів'я за допомогою нейропротеїну. Або бажають швидко позбутись носогубних складок, западень носослізної борозни за допомогою філерів на основі гіалуронової кислоти.

Гетеросексуальні чоловіки зазвичай не збільшують губи. В мене було тільки два запити від гетеросексуальних чоловіків на збільшення губ, бо вони були дуже тонкі, що додавало їм віку. А от молоді чоловіки й підлітки з проблемою акне часто потребують дерматологічного лікування шкіри – курсу певних процедур.

Базові правила догляду за чоловічим обличчям

Це гарне очищення шкіри. В цьому разі підійде щось із AHA-кислотами, базовий крем за типом шкіри. Також раз на 1-2 тижні можна використовувати скраб для обличчя. Але якщо шкіра запальна, чутлива, з куперозом (почервонінням), вона потребує спеціальних засобів для догляду. Креми, призначені для використання при куперозі, не розділяються на жіночі, чоловічі, це дерматологічні засоби.

Базовий доглядовий протокол у кабінеті косметолога – це або пілінг і масаж, або альгінатна маска, що усуває набряки, та масаж. Взагалі масаж дуже контактна і тактильно приємна процедура, яка подобається майже всім чоловікам.

Про технології у чоловічій косметології


Чоловіки з кожним роком все більше користуються косметологічними послугами. Спрацьовує сарафанне радіо і бажання покращувати своє здоров'я, піклуватися про зовнішність. І, до речі, ринок косметологічних послуг в Україні дуже просунутий. У нас вже зараз є певний культ зовнішності. І хоча це стосується здебільшого жінок, та чоловіки вже впевнено наздоганяють найпрекраснішу половину людства.

Майбутнє косметології

Світова статистика красномовніша. Лазери, філери, ботулотоксини лідирують за кількістю проведених процедур на міжнародному ринку. З кожним роком ці цифри зростають. Естетична медицина і косметологія стають доступнішими, і споживачі вже більш обізнані щодо нових методів, підходів та технік покращення зовнішності. І косметологія для чоловіків не виняток.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
798d4edd-bc8a-41b5-bd57-70363302483c.jpg - Михайло Пилипчук
У ЗМІ з 2017 року. Закінчив Інститут журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка. Працюю журналістом, про Київ пишу вже чотири роки, бо як його не любити. Інтереси: шоу-бізнес, фото, мистецтво, гастрономія.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації