Працює штучний інтелект: киян запрошують на безкоштовну діагностику стану шкіри у BROCARD

Працює штучний інтелект: киян запрошують на безкоштовну діагностику стану шкіри у BROCARD Фото: BROCARD

Гарна шкіра, свіжий колір обличчя та відсутність зморшок — усе це досягається завдяки ретельному і щоденному догляду. Втім, багато жінок, обираючи ті чи інші засоби у магазинах, часто оминають важливий етап — діагностику, яка допоможе визначити, чого дійсно потребує шкіра: зволоження, живлення, чи, може, лікування. Розв’язати цю проблему вирішила мережа BROCARD, презентувавши інноваційний апарат останнього покоління — аналізатор шкіри Zemits Skin Analysis System. Пройти діагностику на ньому може кожен охочий, і послуга — абсолютно безкоштовна. "ТиКиїв" розповідає, як це зробити.  

Інноваційна новинка з США: чому варто спробувати 

Аналізатор шкіри Zemits Skin Analysis System — справжній гість із майбутнього. І це не перебільшення, адже його роботою повністю керує штучний інтелект. Саме він разом із надпотужним екраном у 20 мегапікселів та технологією спектральної візуалізації не лишить не поміченими жодну зморшку чи запалення.  

Багаторічні дослідження — другий надважливий аспект, на якому ґрунтується робота цього диво-приладу.  Йдеться про 12 років тестувань та 30 мільйонів клінічних баз даних, які зібрані у процесі досліджень.  

Аналізатор Zemits Skin Analysis System

Zemits Skin Analysis System здатен провести всебічний аналіз шкіри за 9 характеристиками. Зокрема, розповість про рівень зволоженості дерми, рівень забрудненості пор та пігментації, аналіз глибини зморшок та нерівностей шкіри, пошкодження ультрафіолетовими променями тощо. 

Як відбувається діагностика 

Для того, щоб дізнатися про стан та потреби шкіри, варто завітати до одного із трьох магазинів BROCARD у Києві. Діагностику проводять щодня з 10:00 до 19:30 за адресами: Дніпровська набережна, 12, ТРЦ River Mall, вул. Антоновича, 176, ТРЦ Ocean Plaza та вул. Кільцева дорога, 1, ТРЦ Respublika Park. Приходити краще без макіяжу або змити його перед процедурою — так висновки й подальші рекомендації будуть точнішими.

Сканування триває всього 15 секунд

Спеціаліст запропонує помісти обличчя у капсулу, одягти капюшон та заплющити очі для сканування. Всього 15 секунд  — і на сенсорному екрані з’явиться результат.  

Персоналізована пропозиція 

Зібравши дані з усіх 12 протоколів, аналізатор видасть детальний звіт стану шкіри та перелік потрібних засобів. Це допоможе підібрати правильний домашній догляд, який дійсно матиме ефект.

На основі звіту експерти BROCARD підберуть правильний догляд у різних цінових сегментах

Крім того, прилад може спрогнозувати майбутні вікові зміни за умови коректного догляду чи навпаки, й покаже, який вигляд ти матимеш за 3-5 років.

Зібравши дані аналізатор пропонує детальний звіт стану шкіри

Ще більше приємностей та користі 

Звісно ж, не обійдеться без подарунків. Після діагностики ти отримаєш семпли засобів для догляду та подарунковий сертифікат на 200 грн. Використати його можна при купівлі у BROCARD продуктів від 700 грн. 

Після діагностики на кожного клієнта чекають приємні подарунки

Також завітай у блог BROCARD, де ти знайдеш багато цікавої та експертної інформації на теми догляду і краси. 

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації