Де пограти у пейнтбол і лазертаг у Києві

Поділитися

Де пограти у пейнтбол і лазертаг у Києві

Де пограти у пейнтбол і лазертаг у Києві Фото: Unsplash

Після початку повномасштабної війни у підготовку військовослужбовців ЗС України у вищих військових навчальних закладах та навчальних центрах впровадили пейнтбол. За словами полковника ЗСУ Ігоря Подоляна, впровадження та використання пейнтбольного обладнання в підготовку є важливим етапом щодо побудови нової парадигми підготовки майбутніх офіцерів відповідно до стандартів НАТО.

Мирним жителям в організації свого дозвілля також потрібно відпрацьовувати навички, які можуть знадобитися в сучасних умовах. Тож пропонуємо добірку місць у Києві, де можна пограти у пейнтбол чи лазертаг.

Пейнтбол-клуб "Гепард"

Фото: фейсбук gepard.kiev

"Гепард" пропонує відвідувачам 9 ігрових майданчиків на відкритій території і крите приміщення для екстремальнішої гри. Відкриті майданчики обладнані системою укриттів, будинками, стінами, рясними насадженнями, автомобілями, щитами. Вони можуть вмістити до 60 гравців одночасно. Ігри у критому просторі розраховані на невеликі команди, до 10 людей. Навіть якщо охочих узяти участь у бойових діях набралося лише 8 осіб – це не проблема. Поки одна команда грає "2 проти 2", решта учасників проходить підготовку, екіпірується і слухає інструктаж. Потім учасники змінюються.

AVAKS

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Пейнтбольный Клуб (@avaks_paintball)

Цей клуб дає можливість пограти в пейнтбол та лазертаг у самому центрі Києва — ласкаво просимо, на "військовий" Труханів острів. AVAKS пропонує три майданчики з безліччю варіантів сценарію.

Пейнтбольний клуб GANZ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Пейнтбол-Лазертаг Клуб "Ganz" (@ganzpaintball)

Тут ти поринеш у світ тактичних військових ігор і відкриєш у собі справжнього бійця. А ще зможеш удосталь посміятися, поїсти шашлик і зробити купу прикольних фото на пам'ять.

Пейнтбольний клуб Partizan

Збери свою команду й організуйте захопливий  азартний бій. Клуб "Партизан" готовий прийняти гравців на власних майданчиках або виїхати на твій запит у будь-яку точку України. Для клієнтів передбачені й інші додаткові послуги: організація корпоративів, турнірів та свят.

Центр активного відпочинку "Гіперіон"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Гіперіон - центр активного відпочинку🇺🇦Київ (@hyperion_kyiv)

Клуб активного відпочинку "Гіперіон"  розташований в історичному районі Києва. Він створений для відпочинку всією сім'єю. Дорослі й діти зможуть отримати нові позитивні емоції, піднімаючись угору на скеледромі, граючи в пейнтбол або лазертаг, а також стрибаючи й виконуючи трюки на батуті.

Пейнтбол-клуб FALCON

Фото: фейсбук Falcon.Paintball

Пейнтбольний клуб "Фалькон" з'явився в Києві одним з найперших. За роки існування команда клубу встигла облаштувати чудові ігрові майданчики та скласти понад 15 різних сценаріїв. А все починалося з простої гри віч-на-віч.

Пейнтбол-клуб "Планета"

Фото: фейсбук paintballplaneta

"Планета" проводить турніри міжнародного рівня. Для любителів тут пропонують ігри різної складності, які можливі навіть вночі. Серед переваг: освітленість майданчиків і обладнання території армійськими спорудами.

Пейнтбол-клуб "Бугай"

Фото: фейсбук paintballplaneta

Тут тобі запропонують активний відпочинок на свіжому повітрі – гру, яка підвищить рівень адреналіну в крові й дасть змогу відчути найширший спектр емоцій. Крім звичайної програми, у клубі "Бугай" є можливість зимового, нічного, виїзного і дитячого пейнтболу. Родзинка цього майданчика — форт, який дає можливості втілити сценарій про захоплення форту.

Пейнтбольний клуб "Ведмеді"

Цей пейнтбол-клуб на Академмістечку пропонує три майданчики на вибір: дитячий (50 х 25 м), критий (50 х 25 м) і майданчик "Близький кордон" (80 х 50 м).

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації