Насолити заради перемоги: ініціатива "ВОЛЯ" від NOVUS

Насолити заради перемоги: ініціатива "ВОЛЯ" від NOVUS Військові отримують дрони завдяки ініціативі "ВОЛЯ". Фото: пресслужба

Насолити ворогу — місія всіх, хто в тилу. Кожен з нас може щодня допомагати військовим, навіть у повсякденних речах, вважають у мережі NOVUS.

Здавалось би, купівля солі — цілком звична справа. Та у NOVUS можна знайти особливі пачки солі "ВОЛЯ" з шахт Соледару, які стали справжнім символом незламності українців. У мережі триває проєкт, покликаний допомогти захисникам у закупівлі сучасного військового оснащення, а саме — потужних дронів. 

Даша Астаф'єва долучилася до ініціативи "ВОЛЯ", щоб підтримати збір на FPV дрони.

Щоб доєднатися, потрібно придбати сіль "ВОЛЯ" у магазинах або на novus.online для себе або як сувенір для друзів та родичів. Вартість пачки, що водночас є донатом на перемогу, складає 200 гривень, а весь прибуток від продажу йде на FPV дрони військовим.

Ця сіль — справжній скарб! Вона конвертується у FPV дрони, які відправлять захисникам в найгарячіші точки на фронті, — діляться в мережі. 

Завдяки неймовірній підтримці та згуртованості українців, які придбали понад 38000 пачок "Артемсолі" у NOVUS, мережа змогла передати транш допомоги на передову у розмірі 7 000 000 гривень через благодійні фонди Support AZOV та "Вірю в Україну". На ці кошти було придбано 45 дронів Mavic 3 та Mavic 3T, які вже допомагають захисникам на фронті. Окрім цього, чергова партія потужних FPV-дронів вже в дорозі до місця призначення.  

Військові отримують дрони завдяки ініціативі "ВОЛЯ"
Військові отримують дрони завдяки ініціативі "ВОЛЯ". Фото: пресслужба

Здійснюючи щоденні покупки, українці вже долучаються до благодійної акції. Купуючи товари власної торгової марки NOVUS, клієнти автоматично підтримують бійців 3 ОШБр, адже 1 гривня з продажу кожного такого товару йде на термінові потреби бригади. Таку ж суму передають з продажу кавових напоїв з кавомашин, що встановлені у супермаркетах мережі. Вже понад 5,8 млн гривень з ТМ NOVUS та кави конвертувалися у важливе військове оснащення — автомобіль, оптичні пристрої.

А українці, які допомогли реалізувати цей збір та продовжують донатити завдяки своїм покупкам, мають змогу побачити результати своєї активної підтримки:

Приєднуйтесь до ініціатив NOVUS та розповідайте про них друзям.

І пам'ятайте, свідомі вчинки та маленькі донати наближають нас до великої перемоги!

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації