По конях: де у Києві покататися верхи та скільки це коштує

По конях: де у Києві покататися верхи та скільки це коштує Фото: freepik.com

Верхова їзда дарує особливе відчуття свободи та єднання з природою. Для тих, хто мріяв проїхатися верхи, уявляючи себе чи то ковбоєм посеред безкрайої прерії, чи то вільним козаком у степу, ми довідалися, де в Києві та на його околицях можна покататися верхи або навчитися професійно сидіти у сідлі. Тож, надягай капелюх і по конях! 

Спілкування з кіньми та догляд за тваринами поліпшує настрій, знімає стрес, а при їзді верхи корисні навантаження отримують майже всі групи м'язів, це зміцнює організм у цілому. 

Кінно-спортивна школа "Авангард"

 • ДЕ? Вул. Василя Касіяна, 1
 • СКІЛЬКИ? Індивідуальне тренування — 750 грн, групове тренування — 550 грн

Дорослих та дітей (від 10 років) в "Авангарді" навчають верхової їзди вже понад шість десятиліть — з 1963 року. Тут можна взяти як разовий індивідуальний або груповий урок, так і придбати абонемент на кілька занять для більш поглиблених тренувань. У школі пропонують навчання різного напрямку: від простих уроків взаємодії з конем до вивчення різноманітних трюків для тих, хто вже добре сидить у сідлі. 

Де у Києві покататися верхи на коні
Фото: instagram.com/school.avantgarde

Заняття проходять на критому манежі або на відкритому полі. Усі тренери школи мають глибокі знання у своїй галузі та розуміють, як підібрати коня під вершника та навчити будь-кого правильної техніки їзди верхи. 

Де у Києві покататися верхи на коні
Фото: instagram.com/school.avantgarde

"Поні-клуб"

 • ДЕ? Вул. Кіото, 25; вул. Касіяна, 1
 • СКІЛЬКИ? Тренування на поні — 300–800 грн, тренування на коні — 600–900 грн

У цій школі ставку роблять на навчанні верхової їзди дітей від 2 до 12 років. Звісно, для маленьких вершників потрібні й маленькі коні. Точніше — поні. Кожній дитині у школі приділяють максимум уваги, а кваліфіковані тренери вчать не тільки їздити верхи, а й доглядати та правильно взаємодіяти з тваринами. Діти від 12 років та дорослі вчаться їздити верхи вже на повнорослих конях. Також у клубі працює літній табір та влаштовують виїзди по Україні та Європі. 

Де у Києві покататися верхи на коні
Фото: instagram.com/ponyclubkiev

Для тих, хто поки не планує навчатися верхової їзди, пропонують кінні прогулянки мальовничим лісом у супроводі тренера, фотосесії з кіньми та поні, а також екскурсії у стайні, під час яких можна поспілкуватися з тваринами.

Де у Києві покататися верхи на коні
Фото: instagram.com/ponyclubkiev

Кінно-спортивний клуб "Дарвін"

 • ДЕ? Вул. Ушицька, 30
 • СКІЛЬКИ? Кінна прогулянка — 300–500 грн, виїзд у ліс — 700 грн, тренування — 600 грн

Клуб "Дарвін" заховався в тихому сосновому лісі на околиці Києва, у місцевості Биківня — досить далеко від міської метушні, проте достатньо близько до метро. Тут пропонують прогулянки верхи на природі та дають уроки верхової їзди для дорослих і дітей. Основний акцент роблять саме на кінних прогулянках у лісі для гостей, які або вперше сіли на коня, або мають у цьому зовсім невеликий досвід. У клубі є 18 коней та два поні, яких врятували від забою. 

Де у Києві покататися верхи на коні
Фото: instagram.com/kskdarvin

На території клубу можна орендувати місце для пікніка або фотосесії. А ще тут є невеличкий чи то мінізоопарк, чи то ферма, де живуть свійські тварини, а також павич і лелека. З ними можна взаємодіяти та пригостити смаколиками. 

Де у Києві покататися верхи на коні
Фото: instagram.com/kskdarvin

Кінний клуб "Мрія"
 

 • ДЕ? Вул. Миколи Хвильового, 15
 • СКІЛЬКИ? Кінна прогулянка — 600–800 грн, тренування для дітей — 500–600 грн, тренування  для дорослих — 600–700 грн

Ще одна локація, де можна навчитися верхової їзди або просто покататися верхи мальовничими стежками в оточенні соснового лісу, не покидаючи Київ. Кінний клуб розташований поряд з парком "Партизанської слави", і саме у цьому великому та затишному парку влаштовують кінні прогулянки для дорослих і дітей. 

Де у Києві покататися верхи на коні
Фото: instagram.com/horse_club_mechta/

Якщо хочеться стати справжнім вершником, тут також можна брати уроки верхової їзди, навчитися долати свій страх перед конем (якщо він є) та освоїти майстерність на всіх алюрах: кроком, риссю і галопом. Навчають тут і дітей — на невеликих конях, які мають спокійний характер та добру вдачу.

Де у Києві покататися верхи на коні
Фото: instagram.com/horse_club_mechta/

Кінно-прогулянкова база "Набіг"

 • ДЕ? Вул. Вишгородська, 85в
 • СКІЛЬКИ? Кінна прогулянка — 600–1100 грн, тренування — 700–1300 грн

У цьому клубі мешкають сім прогулянкових коней, 30 поні різних мастей та чотири упряжні коні. Навчання проходять на лісовій галявині під керівництвом досвідчених інструкторів. За два-три заняття учень опанує перші навички верхової їзди та буде впевнено сидіти у сідлі. А після п'яти занять, запевняють у клубі, ніщо не зможе вибити учня із сідла.  

Де у Києві покататися верхи на коні
Фото: loshadi.kiev.ua

Кінні прогулянки також відбуваються у супроводі досвідченого інструктора. А їхні маршрути проходять через мальовничий ліс, березовий гай та інші красиві місця. Під час прогулянки можна зустріти диких тварин: зайців, лисиць, козуль чи кабанів.  

Де у Києві покататися верхи на коні
Фото: loshadi.kiev.ua

Кінний клуб "Аргамак"

 • ДЕ? Вул. Труханівська, 1
 • СКІЛЬКИ? Разове тренування або прогулянка — 1000 грн, абонемент на 10 тренувань — 6000 грн

Труханів острів — ще одне "кінне" місце на мапі Києва. Зовсім недалеко від столичного Пішохідного мосту розташований клуб "Аргамак", де більш як 30 років навчають верхової їзди дітей та дорослих.

Де у Києві покататися верхи на коні
Фото: facebook.com/KievskijKlubLubitelejLosadejargamak

Вихованці клубу опановують мистецтво верхової їзди за індивідуальною програмою та, за бажанням, вчаться виконувати різноманітні трюки. Навчання проводиться як індивідуально, так і у групах.    

Також "Аргамак" займається реабілітацією травмованих військових та хворих дітей за допомогою іпотерапії. Спілкування з кіньми покращує психоемоційний стан та самопочуття. Окрім коней, на території клубу мешкають альпаки, коти та собаки — з ними теж можна взаємодіяти.

Де у Києві покататися верхи на коні
Фото: argamak.com.ua

Кінно-спортивний клуб Equides

 • ДЕ? Село Лісники, вул. Вишнева, 36
 • СКІЛЬКИ? Тренування — 890–990 грн, конкур/виїздка — 1240–1580 грн

Якщо не лінь їхати за кінними враженнями за межі Києва, то можна завітати в Equides Club. Тут є цілий комплекс для любителів верхової їзди з великою стайнею, академією кінного спорту, критими й відкритими манежами, базою відпочинку, СПА-центром та навіть пансіоном для коней.

Де у Києві покататися верхи на коні
Фото: facebook.com/equidesclub

Клуб спеціалізується на навчанні верхової їзди дорослих та дітей під керівництвом кандидатів та майстрів спорту. Тут пропонують усі види навчання з урахуванням фізичних даних та рівня підготовки учня: від базових занять до професійних тренувань з різних стилів їзди. Також можна орендувати одного з породистих клубних конів, щоб займатися тільки з ним та, за бажання, брати участь у догляді за ним.

Де у Києві покататися верхи на коні
Фото: facebook.com/equidesclub

Читай також: "Запрягайте, копи, коней: як працює кінна поліція Києва

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації