У Києві відкрили велику мультимедійну виставку "На сторожі Святої Софії": деталі

У Києві відкрили велику мультимедійну виставку "На сторожі Святої Софії": деталі Фото: kyivcity.gov.ua

У Музеї історії Києва відкрили масштабний мультимедійний виставковий проєкт "На сторожі Святої Софії". Про це повідомляє пресслужба КМДА.

Там кажуть, що виставка показує російсько-українську війну "як наслідок багатовікового протистояння двох цивілізацій з їхніми абсолютно протилежними цінностями". Вона допоможе відвідувачам осмислити війни як сучасні, так і минулі.

Фото: kyivcity.gov.ua

Робота над проєктом тривала майже два роки. На виставці представлені експонати з фондової колекції Музею історії Києва та Національного музею історії України у Другій світовій війні. 

Фото: kyivcity.gov.ua

Експозиція складається із трьох тематичних блоків: "Українська цивілізація", "російська цивілізація" та "Оборона Києва". Перший — розповідає про Україну від Княжої доби до сьогодні. Другий — про російську історію від часів Золотої Орди. Цей блок символічно розпочинається відтвореним входом до концтабору, де можна побачити форму, зброю та інші атрибути табірної системи.

0 / 0

Третій простір присвячений недавній історії захисту Києва від російських окупантів у лютому та березні 2022 року. Він демонструє долю різних міст Київщини, які постраждали від воєнних злочинів росіян та засвідчує нищівні наслідки їхньої агресії.

  • КОЛИ? До 18 жовтня (з середи до неділі, 11:00-18:00)
  • ДЕ? Музейно-виставковий центр Музею історії Києва, вул. Богдана Хмельницького, 7
  • СКІЛЬКИ? 160 грн (пільговий — 80 грн)

Нагадаємо, в Українському домі відкрилася велика музейна ретроспектива Тіберія Сільваші "Кола Сільваші". На час проведення виставки підлогу будівлі перетворили на величезний синій басейн.

Читай також: "У Києві відкрилась виставка "Невидиме мистецтво. Цитологія в кадрі"

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації