Біля Київської обласної лікарні облаштували кишеньковий сквер замість 20 МАФів: фото
Новий сквер біля обласної лікарні. Фото: facebook.com/andreiev.yurii
Біля входу до Київської обласної лікарні облаштували новий кишеньковий сквер на місці демонтованих тимчасових споруд. Раніше цю територію займали близько 20 кіосків, які прибрали в межах робіт із впорядкування міського простору. Про це повідомляється у Facebook Юрія Андреєва.
Як повідомив директор Департаменту територіального контролю міста Києва Михайло Буділов, після демонтажу МАФів простір став відкритішим, світлішим і комфортнішим для пацієнтів, медиків та відвідувачів лікарні.
За його словами, він поспілкувався з пацієнтами та працівниками медзакладу, і більшість із них позитивно оцінили зміни.
Я спеціально поспілкувався з пацієнтами та медиками. Майже всі сказали одну просту річ: так стало краще. Значно краще, — зазначив Буділов.
Водночас він зауважив, що поруч із лікарнею й надалі працюють кафетерій, кав’ярні та магазини, де можна придбати їжу, напої чи необхідні товари. За його словами, демонтаж торкнувся лише кіосків, які роками створювали хаотичну забудову.
Місто — це не про кіоски, що ростуть швидше за дерева. Місто — це про гідність. Про красу. Про повагу до людей, — наголосив директор Департаменту територіального контролю.
У міській владі зазначають, що облаштування таких невеликих громадських просторів є частиною роботи з упопорядкування столиці та створення більш комфортного міського середовища.
Нагадаємо, що у Печерському районі Києва біля Мистецького арсеналу облаштовано новий дощовий садок площею 280 м². Поруч із простором, де народжуються сучасні культурні сенси, висаджено багато рослин.
Читай також: У Дарницькому районі в мінісквері на Чубинського з'явився дощовий садок: який він має вигляд