MEGOGO розпочинає прийом заявок на аудіопремію для подкастерів "Слушно"

Медіасервіс MEGOGO з 24 липня розпочинає приймати заявки на четверту професійну аудіопремію для подкастерів "Слушно". Автори та команди подкастів можуть податися до 5 серпня.
Цьогорічна аудіопремія "Слушно" включатиме 12 номінацій, які відображають спектр тематик подкастів та інтересів аудиторії:
- подкаст в жанрі інтерв'ю;
- подкаст про культуру й мистецтво;
- історичний подкаст;
- інформаційний подкаст;
- подкаст про здоров'я, стосунки й саморозвиток;
- подкаст про бізнес;
- незалежний подкаст;
- спортивний подкаст;
- подкаст про читання й літературу;
- подкаст про науку й технології;
- розважальний подкаст;
- подкаст про професії.
Гран-прі премії "Слушно" команда MEGOGO AUDIO обиратиме серед учасників, які потраплять до коротких списків у кожній із категорій. Саме за цих учасників голосуватимуть слухачі.
Також цьогоріч додадуться оцінки від професійного журі, що складатиметься з медіаекспертів, журналістів, подкастерів, комунікаційників та представників креативних і бізнес-індустрій.
Ми збільшили кількість основних номінацій і надали можливість подкастерам обирати одразу дві категорії для своїх проєктів, що підвищує їхні шанси на перемогу. Вперше за чотири роки у нас буде окрема номінація для незалежних подкастерів, яким часто бракує майданчиків та інструментів для просування, — кажуть у пресслужбі MEGOGO.
Етапи премії:
- З 24 липня до 5 серпня — прийом заявок;
- 15 серпня — оголошення коротких списків у кожній номінації — по 6 подкастів, які переходять у наступний етап;
- З 15 серпня до 10 вересня — онлайн-голосування слухачів та журі.
- 2 жовтня — оголошення переможців.
У кожній номінації слухачі віддають свої голоси, а журі — виставлять власні бали. Голоси слухачів та оцінка журі конвертують у бали. Фінальний результат залежатиме від суми цих балів.
Нагадаємо, премія "Слушно" заснована командою MEGOGO AUDIO у 2021 році. Її мета — зібрати найактуальніші подкасти, долучитися до формування професійної спільноти та стимулювати розвиток інфраструктури — від виробництва до дистрибуції контенту.