На енергооб'єкті в Києві стався вибух

На енергооб'єкті в Києві стався вибух Ілюстративне фото: pexels.com

На енергооб'єкті в Шевченківському районі столиці стався вибух і пожежа. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

Всі служби прямують на місце.

Оновлення. За інформацією від екстрених служб, на трансформаторній підстанції в Шевченківському районі столиці виникло коротке замикання, спостерігається задимлення. 

Подальшого горіння немає. Руйнувань, пошкоджень приміщень та потерпілих немає. Екстрені служби на місці, — повідомив Кличко.

Нагадаємо, що минулого тижня ЗМІ повідомили про вибух на столичній ТЕЦ. Однак міська влада спростувала цю інформацію. Столичні рятувальники не отримували повідомлень про вибух на ТЕЦ. Усі вони працювали у штатному режимі. 

Читай також: "Не ТЕЦ єдиними: альтернативна енергетика в столиці"

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Щоденник загиблої Катерини Савенко з Маріуполя про російську облогу міста, видали окремою книгою: що відомо - 412x412
Новини

Юлия Любченко

Щоденник загиблої Катерини Савенко з Маріуполя про російську облогу міста, видали окремою книгою: що відомо

У віці 64 років пішов з життя український режисер, продюсер і сценарист Бата Недич - 412x412
Новини

Юлия Любченко

У віці 64 років пішов з життя український режисер, продюсер і сценарист Бата Недич

П'ять українських продюсерів увійшли до складу Американської кіноакадемії: хто вони - 412x412
Новини

Юлия Любченко

П'ять українських продюсерів увійшли до складу Американської кіноакадемії: хто вони

На лівому березі Києва застосували екстрені відключення: чи будуть діяти обмеження влітку (оновлено) - 412x412
Новини

Юлия Любченко

На лівому березі Києва застосували екстрені відключення: чи будуть діяти обмеження влітку (оновлено)

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації