Столична влада спростувала інформацію про вибух на ТЕЦ

Столична влада спростувала інформацію про вибух на ТЕЦ Фото: pexels.com

Столичні рятувальники не отримували повідомлень про вибух на ТЕЦ. Усі ТЕЦ Києва працюють у штатному режимі. Про це йдеться в заяві КМДА.

Усі ТЕЦ Києва працюють у штатному режимі, зокрема, здійснюються роботи з підготовки до опалювального сезону. Усі технологічні й ремонтні процеси виконуються у штатному порядку. Інформація про нібито вибух на енергооб'єкті не відповідає дійсності. Контроль за ситуацією міська адміністрація здійснює в оперативному порядку, — запевнила міська влада.

Також у КМДА нагадали, що в країні діє воєнний стан та передбачені ним обмеження. Поширювати фото та відео інфраструктурних об'єктів — заборонено.

Інформацію про поширення таких буде передано до Служби безпеки України, — попередили в адміністрації.

Раніше "ТиКиїв" повідомляв, що для столиці куплять 15 міні-ТЕЦ. 

Читай також: "Не ТЕЦ єдиними: альтернативна енергетика в столиці"

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Гід на тиждень: куди піти в Києві 22-28 червня - 412x412
Афіша

Ілля Прокопенко

Гід на тиждень: куди піти в Києві 22-28 червня

Відсьогодні у Києві курсують нові сучасні низькопідлогові тролейбуси та автобуси: що в них особливого - 412x412
Новини

Юлія Любченко

Відсьогодні у Києві курсують нові сучасні низькопідлогові тролейбуси та автобуси: що в них особливого

У Карпатах молода пара врятувала двох осиротілих ведмежат: що з ними зараз - 412x412
Новини

Юлія Любченко

У Карпатах молода пара врятувала двох осиротілих ведмежат: що з ними зараз

Lida Lee зіграла зухвалу партію в більярд у новому кліпі "Танці": відео - 412x412
Новини

Юлія Любченко

Lida Lee зіграла зухвалу партію в більярд у новому кліпі "Танці": відео

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації