Польський активіст їде на велосипеді з Варшави до Києва, щоб допомогти військовополоненим

Польський активіст їде на велосипеді з Варшави до Києва, щоб допомогти військовополоненим Фото: instagram.com/kacpersienicki

Польський активіст та співзасновник спільноти STUS Кацпер Сєніцький вирушив на велосипеді із Варшави до Києва, щоб підтримати українських військовополонених. Про це він повідомив у своєму Instagram.

Сєніцький збирає гроші на реабілітацію захисників України, які повернулися з російського полону. Для активіста це не тільки жест солідарності, а й особиста історія, адже близький друг також пережив рік неволі, катувань і голоду у російському полоні.

Фото: instagram.com/kacpersienicki

Свою подорож завдовжки 850 км Сєніцький розпочав 12 жовтня, його маршрут проходить через Люблін, Хелм, Луцьк, Рівне, Житомир, а також Бучу та Ірпінь. Станом на день 17 жовтня він дістався меж Київської області, а вже сьогодні увечері планує фінішувати на столичному Майдані Незалежності.

Фото: instagram.com/kacpersienicki

Долучитися до акції "Ланцюг солідарності" можна за посиланням. Мета збору — підтримати службу супроводу "Азову", яка допомагає бійцям цієї бригади та їхнім родинам. За зібрані кошти планують закупити різні предмети для бійців, які повернулися з полону: гаджети, спецодяг, засоби гігієни, а також оплатити медичні послуги, такі як діагностика, хірургічні втручання, протезування, реабілітацію тощо.

Акція проходить під патронатом Асоціації родин захисників "Азовсталі" та ГО "Спільнота Оленівки" — найбільших організацій, які займаються звільненням українських військовополонених та допомогою їхнім родинам.

Нагадаємо, у травні цього року схожу акцію влаштував депутат естонського парламенту Крісто Енн Вага. Він проїхав на велосипеді з Таллінна до Києва, подолавши 1700 км. Метою подорожі було зібрати 50 тисяч євро на потреби Сил оборони України.

Читай також: "У Києві відбудеться марафон "Крок" на підтримку ЗСУ: як зареєструватися"

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації