У Дії обрали поштову марку до Дня Незалежності: яка робота перемогла
В "Дії" обрали марку до Дня Незалежності. Фото: Мінцифри
328 788 українців взяли участь у голосуванні в застосунку "Дія" та обрали майбутню поштову марку до Дня Незалежності України. Про це повідомляє "Дія" у Telegram.
Цьогорічна марка присвячена поневоленим українцям, зниклим безвісти та їхнім родинам. Вона символізує надію на повернення додому та очікування найважливішої зустрічі. За результатами голосування роботи набрали таку кількість голосів:
- "Лелека.Воля" — 103 279;
- "Вісниця добра" — 61 112;
- "Найжаданіші обійми" — 45 473;
- "Серце родини" — 36 874;
- "Вишита надія" — 36 218;
- "Відлік до зустрічі" — 29 342;
- "Ісус" — 16 490.
Отже, за результатами голосування перемогу здобула марка "Лелека.Воля". Організатори подякували всім учасникам голосування, зазначивши, що разом українці обрали символ, який розповідатиме світові про надію, очікування та повернення співвітчизників додому.
Опитування проводили за підтримки Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими та Укрпошти.
Раніше ми розповідали, що український застосунок для оренди житла Bird запустили у Варшаві. У польській версії з'явилися нові функції, які відсутні в українській.