У Печерському районі Києва майже на місяць обмежать рух транспорту: в чому причина
Бульвар Лесі Українки. Фото: КМДА
Відсьогодні, 22 червня, частково обмежуватимуть рух бульваром Лесі Українки в Печерському районі столиці; обмеження триватимуть до 15 липня. Про це повідомляє КМДА з посиланням на КК "Київавтодор".
З 8:00 до 20:00 фахівці Печерського ШЕУ облаштовуватимуть дорожнє огородження на розділювальній смузі.
Роботи триватимуть від станції метро "Печерська" до Печерського шляхопроводу. На час проведення робіт рух частково обмежуватимуть крайніми лівими смугами в обох напрямках руху.
Комунальна корпорація "Київавтодор" перепроє за незручності та просить водіїв враховувати обмеження під час планування маршруту.
Раніше ми розповідали, що у Києві тривають ремонтні роботи на шляхопроводі біля станції метро "Чернігівська". Фахівці працюють цілодобово, щоб завершити проєкт в обумовлені строки. Роботи організовані у цілодобовому режимі, щоб вже до 30 листопада відкрити рух оновленою спорудою.