У Пирогові відновили автентичний український шинок кінця XIX століття: фото

У Пирогові відновили автентичний український шинок кінця XIX століття: фото Фото: facebook.com/pyrohiv.museum

У Національному музеї народної архітектури та побуту України відкрили відновлений історичний шинок. Про це повідомили у пресслужбі музею.

Шинок кінця XIX століття із села Бабанка стане частиною постійної експозиції "Середня Наддніпрянщина". Ідея відновити його з'явилася ще 55 років тому. Тепер, після тривалої реставрації, він розповідатиме про традиції, побут та гостинність українців.

0 / 0

Для нас це відкриття — не просто новий об'єкт у музейній експозиції. Це — символ збереження української спадщини, приклад того, як кропітка праця, єдність і віра у мрію здатні повертати до життя історію, — кажуть у музеї

Там розповідають, що шинки із заїздом були доволі рідкісними. У таких закладах подорожні могли не лише поїсти та перепочити, а й залишитися на кілька днів.

0 / 0

Тож під час реставрації шинок намагалися зберегти все до найменших деталей, щоб кожен, хто зайде всередину, зміг відчути дух українського села кінця ХІХ століття. У ньому автентично розташовані лави, столи та піч та зібрані традиційні предмети побуту.

Читай також: "На Подолі відновили оригінальний вигляд фасаду історичного будинку: фото"

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації