У столичній електричці знову проведуть підпільний стендап

У столичній електричці знову проведуть підпільний стендап Фото: instagram.com/ukrainianrailways

У Києві стартує другий сезон підпільного стендапу в електричці. Про це повідомляє пресслужба Укрзалізниці.

У жителів столиці буде можливість послухати улюблених коміків і зробити добру справу. всі кошти з продажу квитків підуть на спільний збір "Укрзалізниці", "Повернись живим" і "Підпільного" — "Гранатомед". 

Допоможіть нам забезпечити гранатометами військових на гарячих напрямках, — попросили в Укрзалізниці.

На маршруті пасажирів будуть смішити: Свят Загайкевич, Олександр Жипецький, Анна Кочегура та Василь Байдак.

Пасажирів просять брати із собою смаколики, бо в програмі окрім гумору — благодійний чай.

  • ДЕ? Станція "Святошин" (острівна платформа №1)
  • КОЛИ? 14 березня, з 15:30 до 17:20
  • СКІЛЬКИ? 1000 грн

Читай також: "Гід на тиждень: куди піти в Києві 23 лютого — 1 березня"

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

У застосунку "Київ Цифровий" може з'явитися цифрова "Картка киянина": що відомо - 412x412
Новини

Юлия Любченко

У застосунку "Київ Цифровий" може з'явитися цифрова "Картка киянина": що відомо

Щоденник загиблої Катерини Савенко з Маріуполя про російську облогу міста, видали окремою книгою: що відомо - 412x412
Новини

Юлия Любченко

Щоденник загиблої Катерини Савенко з Маріуполя про російську облогу міста, видали окремою книгою: що відомо

У віці 64 років пішов з життя український режисер, продюсер і сценарист Бата Недич - 412x412
Новини

Юлия Любченко

У віці 64 років пішов з життя український режисер, продюсер і сценарист Бата Недич

У Дії обрали поштову марку до Дня Незалежності: яка робота перемогла - 412x412
Новини

Юлия Любченко

У Дії обрали поштову марку до Дня Незалежності: яка робота перемогла

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації