0:00/0:00

У столиці запустили оновлений механізм фінансування харчування у школах

У столиці запустили оновлений механізм фінансування харчування у школах Фото: Суспільне

У Києві з вересня 2025 року запрацював оновлений механізм фінансування харчування учнів закладів середньої освіти. Про це повідомляє пресслужба Міністерства освіти і науки України.

Так, для Києва розрахунок обсягів субвенції здійснили на основі даних програмно-апаратного комплексу "Автоматизований інформаційний комплекс освітнього менеджменту" та Київської міської військової адміністрації.

Таким чином вартість харчування одного учня початкової школи у столиці становить 50 грн на день.

Також за рішенням Київради передбачено, що діти Захисників і Захисниць, Героїв Небесної Сотні та учасників АТО/ООС, які навчаються у комунальних закладах, отримуватимуть одноразове харчування коштом міського бюджету.

Читай також: На Київщині витратять понад 2,8 млн грн на сонячні панелі для ліцею

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

У застосунку "Київ Цифровий" може з'явитися цифрова "Картка киянина": що відомо - 412x412
Новини

Юлия Любченко

У застосунку "Київ Цифровий" може з'явитися цифрова "Картка киянина": що відомо

Щоденник загиблої Катерини Савенко з Маріуполя про російську облогу міста, видали окремою книгою: що відомо - 412x412
Новини

Юлия Любченко

Щоденник загиблої Катерини Савенко з Маріуполя про російську облогу міста, видали окремою книгою: що відомо

У віці 64 років пішов з життя український режисер, продюсер і сценарист Бата Недич - 412x412
Новини

Юлия Любченко

У віці 64 років пішов з життя український режисер, продюсер і сценарист Бата Недич

У Дії обрали поштову марку до Дня Незалежності: яка робота перемогла - 412x412
Новини

Юлия Любченко

У Дії обрали поштову марку до Дня Незалежності: яка робота перемогла

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації