0:00/0:00

Уперше за 20 років до Чорнобиля повернулися білі лелеки: фото

Уперше за 20 років до Чорнобиля повернулися білі лелеки: фото Білі лелеки. Фото: Денис Вишневський

У місті Чорнобиль Київської області вперше за останні 20 років помітили білих лелек. Про це повідомляє пресслужба Чорнобильського Радіаційно-екологічного Біосферного Заповідника.

Учора шість птахів сіли відпочити на дах адміністративної будівлі біля меморіалу "Зірка полин", що розташований у центрі Чорнобиля.

0 / 0

Науковці зауважили, що останнє гніздування білих лелек в місті було зафіксовано ще 20 років тому. Упродовж тривалого часу цих птахів спостерігали лише під час прильоту.

У заповіднику припускають, що поява білих лелек у центральній частині міста може свідчити про нові зміни в локальній популяції та відкриває цікаві перспективи для подальших спостережень. 

Читай також: Історія чорнобильського туризму: як зона смерті стала магнітом для іноземців

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

У застосунку "Київ Цифровий" може з'явитися цифрова "Картка киянина": що відомо - 412x412
Новини

Юлия Любченко

У застосунку "Київ Цифровий" може з'явитися цифрова "Картка киянина": що відомо

Щоденник загиблої Катерини Савенко з Маріуполя про російську облогу міста, видали окремою книгою: що відомо - 412x412
Новини

Юлия Любченко

Щоденник загиблої Катерини Савенко з Маріуполя про російську облогу міста, видали окремою книгою: що відомо

У віці 64 років пішов з життя український режисер, продюсер і сценарист Бата Недич - 412x412
Новини

Юлия Любченко

У віці 64 років пішов з життя український режисер, продюсер і сценарист Бата Недич

У Дії обрали поштову марку до Дня Незалежності: яка робота перемогла - 412x412
Новини

Юлия Любченко

У Дії обрали поштову марку до Дня Незалежності: яка робота перемогла

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації