З 1 липня столичні школярі платитимуть за проїзд: діятиме 75% знижка на проїзні
Школярі платитимуть за проїзд влітку. Фото: facebook.com/kyivmetro
З 1 липня до 31 серпня учні столичних шкіл користуватимуться громадським транспортом на загальних підставах. Водночас для них збережеться пільга — 75% знижки на проїзні квитки. Про це повідомили у КМДА.
Безплатний проїзд для школярів у Києві діє лише під час навчального року — з 1 вересня до 1 липня відповідно до рішення Київради. Під час літніх канікул ця пільга не застосовується. Учні денної форми навчання можуть придбати пільгові проїзні за такими тарифами:
- 325 грн — безлімітний проїзний на місяць;
- 162,50 грн — безлімітний проїзний на другу половину місяця;
- 72,50 грн — проїзний на 46 поїздок;
- 97,50 грн — на 62 поїздки;
- 143,75 грн — на 92 поїздки;
- 192,50 грн — на 124 поїздки.
Оформити або поповнити пільговий проїзний можна через застосунок "Київ Цифровий", термінали самообслуговування, каси метрополітену, сервіси EasyPay та сайт ГІОЦ. Пільгові умови діятимуть протягом усього літнього періоду — до 31 серпня включно.
Нагадаємо, що кияни, які заздалегідь придбали поїздки в громадському транспорті за нинішнім тарифом у 8 гривень, зможуть використовувати їх і після запровадження нових цін на проїзд.