Sleeping tour: у яких куточках України можна повноцінно виспатися

Sleeping tour: у яких куточках України можна повноцінно виспатися Фото: Getty Images

Видання Forbes порахувало, скільки недоспали кияни через масовані атаки росіян у травні. Очевидно, що цифри невтішні. Так, ті, хто прокидався під час кожної тривоги (яких загалом було 32) і засинав через пів години — недоспав понад 11 годин або 5%. Значно тривожніша цифра для тих, хто не спав протягом усієї тривоги та ще годину після відбою. У такому разі ви недоспали 84 години — а це майже 40%. Тож, зважаючи на реалії, все більшої популярності здобуває актуальний напрям бізнесу — sleeping tour. Тобто туристичні подорожі, у яких можна спокійно поспати. Отже, куди в Україні можна поїхати, щоб виспатися без сирен і роботи ППО — далі у матеріалі.

Карпати 

 

Одне з найтихіших місць в Україні, де майже не лунає тривога і не прилітають ракети та дрони, — це Карпати. Гірська місцевість нашої країни влітку особливо мальовнича, а головне — тиха і спокійна. Туди можна вирушити всією родиною, щоб провести час разом: піднятися у гори, відвідати місцеві СПА-комплекси, поїсти смачної української їжі та поспати. Найцікавішими локаціями є кліматичний курорт у Татарові, долина Нарцисів біля Мукачева, водоспади в Яремчі та біля Надвірної, мальовнича Ворохта, а також курорт Буковель.

Глемпінг-тур 

Відпочинок на природі у центральній Україні та на заході, вдалині від міст і всілякої інфраструктури, наразі вважається досить безпечним. Тому все більшої популярності набуває глемпінг. Це так званий гламурний кемпінг, тобто намети у лісі, горах, на річці чи озері, але з усіма перевагами сервісу і комфорту. Найчастіше номер в глемпінгу — це велике шатро з комфортними меблями, туалетом і душем, вайфаєм, електроплитою, навіть кондиціонером. Глемпінги зазвичай створюються з дерев'яного каркаса, що легко монтується і демонтується. Каркас обтягується тканиною, як у наметі. Такі готелі зараз є у Київській, Черкаській, Вінницькій, Чернігівській, Одеській, Львівській областях. До того ж крім наметів можна забронювати справжній будиночок на дереві або купол з панорамою моря або гір. Такі незвичні напівпрозорі помешкання з усіма вигодами є біля Одеси й у Карпатах. Звісно, у горах наразі безпечніше.

Кемпінг-тур

Дешевша пропозиція повністю відпочити від цивілізації — звичайний кемпінг. Непоганий варіант на кілька днів: взяти намет, спальники, їжу і те, що знадобиться для відпочинку на природі, та вирушити у похід! Біля кожного міста України є неймовірної краси локації, де можна облаштуватися і гарно провести час без сирен та вибухів.

Подорож містами Західної України

Якщо тобі більше до вподоби міський культурний відпочинок, можна вирушити у подорож містами України. Найбезпечніша наразі Західна Україна — Чернівці, Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Львів. Хоча, безумовно, будь-яке місто України зараз під загрозою обстрілів рф. Оптимальним варіантом міського відпочинку є Ужгород — там рідко лунає тривога через ракетні обстріли й навіть немає комендантської години. Хоча це не означає, що в Ужгороді можна засиджуватися у ресторанах чи на вечірках до ночі. Проте магазини та аптеки вночі працюють, як колись у кожному місті країни.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
798d4edd-bc8a-41b5-bd57-70363302483c.jpg - Михайло Пилипчук
У ЗМІ з 2017 року. Закінчив Інститут журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка. Працюю журналістом, про Київ пишу вже понад 5 років, бо як його не любити. Інтереси: шоу-бізнес, фото, мистецтво, гастрономія.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації