"Музика — це інструмент мого зцілення": MASH про дебют сольного проєкту та власні трансформації

"Музика — це інструмент мого зцілення": MASH про дебют сольного проєкту та власні трансформації Колаж: ТиКиїв

Cпівачка MASH дебютує з сольним проєктом та презентує сольну композицію "Чом". Проєкт MASH — це про життєві перипетії, які поєднуються у несумісні процеси в одній людині. Але сама виконавиця запевняє, що, транслюючи пошук себе у моменті, може допомогти іншим людям.

Чому проєкт MASH вартий уваги?

MASH — любляча душа, яка нарешті звучить і завжди знаходиться в пошуках. 

У чому полягає твоя місія?

Звучати так, як відчуваєш, а не так, як диктують стандарти. Пріоритети: бути гідним представником музичного напрямку нашої країни, аби якістю пишались не тільки наші люди, а й люди, які чують українське вперше. 

Чому дебют розпочався саме з пісні "Чом"?

Моя "Чом" прийшла до мене і не дала більше шансу іншій пісні. Вона особлива, бо з неї почалась моя історія знайомства зі світом Музики. І коли я вже відчувала, що я хочу зробити обробку в сучасному варіанті саме з народною піснею, то однозначно розуміла, що це буде "Чом, ти не прийшов". Вона як мій талісман на початку шляху. Довелось довго працювати над аранжуванням, бо, маючи досить просту мелодію, я старалась зробити її трішки складнішою, але не менш цікавою. Маю надію, результат потішить слухачів. 

Як прийшла ідея та концепт саме такої зйомки?

Ідея належить Антону Семенюку. Чесно зізнаюсь, у своїй голові я уявляла зовсім інший візуал, але, побачивши перший варіант, я довірилась і зрозуміла, що хочу бути різною, тому погодилась.
Антон побачив мене дуже кіношною і мені це дуже відгукнулося. 

Яка MASH в житті?

Ох, я інтроверт, я точно романтик і людинолюб, якщо є таке слово. Я багато рефлексую, багато спостерігаю за людьми й дуже тонко відчуваю цей світ. Часом моя характерність дуже шкодить, але, завдяки своїй гіперчутливості, я навчилась бути корисною людям, транслювати безумовні почуття та підтримку. Я — про вразливість і силу в одній особі. 

Про музичні плани

Навесні я планую випустити мініальбом про жінку, для жінки та про особливості цієї безмежної енергії, в якій так багато магії. До цього, маю надію, буде один сингл і один фіт. Але я точно не про планування і структуру, тому мої дії можуть бути дещо хаотичними, бо будуються виключно на внутрішньому відгуку.

Музика — це стиль твого життя чи улюблене заняття?

Я б сказала, що музика — це інструмент мого зцілення. Це стан. 

З яких ситуацій ти більше черпаєш натхнення?

Як би езотерично це не звучало, але я натхнення черпаю з певних життєвих трансформацій. Коли ти проходиш такі етапи, у свідомості з'являється дуже багато усвідомлень. На них приходить багато енергії, і хочеться ділитись цим з людьми. Але я в цілому людина-натхнення, я можу надихнутись вранішньою кавою або листочком, який летить на голову, можу від цього світитись весь день. Я люблю помічати любов навколо себе, а її в деталях — так багато. 

Що слугує для тебе рушійною силою в музиці?

Я люблю рефлексувати. Але маю грішок, закопувати себе в цих "археологічних розкопках". Тому я працюю над тим, аби зупиняти себе в рефлексії, аби просто отримувати задоволення від життя, не думаючи, а відчуваючи.

Ти родом з Києва? Коли почалась твоя історія зі столицею?

Ні, я родом з містечка Обухів, що під Києвом. Ми не часто приїжджали до столиці, але навіть коли й були тут, в дитинстві, для мене чомусь взагалі не було ніякого "вау" ефекту, бо мені здавалось, що Обухів це як район Києва. І я відчувала себе вдома і там, і тут. Та моє більш тісне знайомство з містом відбулось, коли я вступила в коледж. От тоді й почала зароджуватись свідома історія з Києвом. 

Яке твоє найулюбленіше місце у столиці?

Я дуже люблю район Золотих Воріт і дотепер не можу зрозуміти чому. Але я енергетично відчуваю саме той район — справжнім серцем Києва. Там такі вулички, такі люди особливі та енергія, в якій заплющуєш очі й хочеться плакати від щастя.

Що для тебе Київ?

Київ — це вдома.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
798d4edd-bc8a-41b5-bd57-70363302483c.jpg - Михайло Пилипчук
У ЗМІ з 2017 року. Закінчив Інститут журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка. Працюю журналістом, про Київ пишу вже понад 5 років, бо як його не любити. Інтереси: шоу-бізнес, фото, мистецтво, гастрономія.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації