Репер OTOY вже не той: "Збрию вуса – буде фурор!"

Репер OTOY вже не той: "Збрию вуса – буде фурор!" Фото: пресслужба OTOY

Сьогодні, 10 лютого, український реп-виконавець OTOY (В'ячеслав Дрофа) дасть сольний концерт у київському клубі ATLAS. "ТиКиїв" поговорив зі співаком не тільки про творчість.

OTOY, чого чекати від твого сольника, розкажи про підготовку. Що було найскладніше?

Абсолютно нового рівня шоу за своєю енергетикою! Я підійшов дуже виважено до планування емоційного та візуального наростання в шоу, аби глядач проживав кожен момент концерту по-новому. Концерт буде з двох частин — світлої та темної. Прозвучать пісня "Недовготривалі відносини" та інші хіти, а також альбом "Темна музика". Також виступатимуть запрошені гості The Curly і Elarm.

Нещодавно ти випустив другу частину альбому. Чому ти поділив його на дві?

Обидві частини про два різні періоди мого життя. Перша частина — 2021 рік, до повномасштабної війни. Друга частина — 2023-2024 роки. Вижимка глибинніших емоцій соціуму та власних переживань. 

Фото: пресслужба OTOY

Були чутки, що після виходу другої частини альбому проєкт OTOY припинить своє існування або змінить назву...

Обговорення зміни назви мені показало, наскільки просто сьогодні, як-то кажуть, бути ньюзмейкером. Для цього не потрібно вдаватися в глибокі сенси, достатньо написати в соцмережах про те, що ти раптом завершуєш щось робити... Насправді я завершую творити на рівні початківця і починаю на рівні професіонала. 

Яким буде новий OTOY?

Новий OTOY буде зрілішим, серйознішим, якіснішим. З чітко визначеними векторами та цінностями. Новий етап — глибока та  усвідомлена творчість. Хочу відійти від класичного розподілу жанрів на "соул, реп, поп" і створити щось цікаве поміж жанрами.

Фото: пресслужба OTOY

Які альбоми зараз у роботі?

Мініальбом "Проблеми батьківства".

Про що він?

Не буду розкривати секретів, бо зараз готуюся до концертів у Києві та Львові з творами альбому "Темна частина 1" та "Частина 2". Тож запрошую усіх на концерт сьогодні в Києві та 15 березня у Львові!

У треках ти торкаєшся гостросоціальних тем. Якою бачиш твою місію як артиста?

Моя найважливіша мета зараз — нагадувати про події навколо, про важливість кожного залучатися до них. А ще — забезпечення бригади "Буревій" дронами.

Ти досі працюєш у сфері ІТ, чи повністю поринув у музику?

Працюю в ІТ і не планую завершувати, ба навіть навпаки.

Раніше соцмережами ходили меми про Павла Зіброва як про головного вусаня країни, а тепер ти зайняв цю нішу. Як до цього ставишся?

Збрию вуса — от буде фурор! (Сміється.)

Фото: пресслужба OTOY

Рік тому в інтерв'ю ти казав, що віриш у хімію, фізику і в Бога, але поки не закоханий. Чи змінилось щось з тих часів?

Я закохуюся. Відчуваю, що починається дуже цікавий етап в моєму житті. 

Чому OTOY? 

Перший трек, у якому В'ячеслав Дрофа з'явився під псевдонімом OTOY для широкої публіки, — колаборація з alyona alyona, Kalush та іншими — "Стержень". Походження псевдоніма 25-річного артиста просте — у Львові, звідки В'ячеслав родом, часто не називають на ім'я, а кажуть "отого" чи "отой". Отой — універсальне слово, каже співак, бо після нього далі у реченні може бути будь-що. "Я можу бути "отой, що нижній", "отой, що злий", "отой, що агресивний", але скрізь я "отой", — каже OTOY.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
798d4edd-bc8a-41b5-bd57-70363302483c.jpg - Михайло Пилипчук
У ЗМІ з 2017 року. Закінчив Інститут журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка. Працюю журналістом, про Київ пишу вже чотири роки, бо як його не любити. Інтереси: шоу-бізнес, фото, мистецтво, гастрономія.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації