"Нам потрібно більше україномовного контенту": ТНМК про мовне питання

Поділитися

"Нам потрібно більше україномовного контенту": ТНМК про мовне питання

"Нам потрібно більше україномовного контенту": ТНМК про мовне питання Фото: "ТиКиїв"

Учасники групи ТНМК Олександр Фоззі Сидоренко і Олег Фагот Михайлюта в ексклюзивному інтерв'ю Софії Півняк на Youtube-каналі "ТиКиїв" розповіли про своє ставлення до шоубізнесу в Україні під час війни. Обговорили тему мови і пояснили, чому деяким українцям так важко відмовитися від російської музики.

Українізація триватиме і після війни, вона буде доброю, лагідною та стовідсотковою. Важливо розуміти, як та чи інша людина ставиться до України та української культури, навіть якщо вона говорить російською. Є люди, які принципово не хочуть або не зважають на це, кенселять українську культуру, на якій базується українська держава. Це вороги, — поділився Олег Фагот Михайлюта. 

Олександр Фоззі Сидоренко вважає, що зараз необхідно прищеплювати любов до української мови насамперед поколінню, що підростає. За них варто боротися. Інакше агресор продовжить виробляти контент, який просочуватиметься у маси, щось на зразок Дудя чи щось подібне.

Нам слід боротися за майбутнє наших дітей. І це можна зробити завдяки контенту. Найуспішній кейс українізації: озвучка фільмів, серіалів і мультфільмів. Багато хто був проти, але цей кейс довів, що українська може бути цікавою. І навіть російськомовні люди обирають український переклад мультику "Тачки", бо він цікавіший. Перш за все потрібно боротися за українізацію тих дітей, які вже ніколи не забудуть свисту ракет. Для таких дітей треба створювати якомога більше україномовного контенту, — наголосив Фоззі.

Повна версія інтерв'ю доступна на нашому YouTube-каналі. 

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації