"Голос країни", "Нескорені" та тур із Жаданом: Марта Липчей про творчість та підтримку ЗСУ

"Голос країни", "Нескорені" та тур із Жаданом: Марта Липчей про творчість та підтримку ЗСУ Колаж: ТиКиїв

У 2022 році Марта Липчей стала суперфіналісткою головного пісенного шоу України "Голос країни". Її перша сольна робота "Там де ти" одразу набрала кілька мільйонів переглядів, а сама Марта ініціювала благодійний тур "Нескорені", метою якого стала допомога пораненим військовим у лікуванні, реабілітації та протезуванні. Виконавиця випустила ЕР "Разом нескорені" та направила всі кошти з нього на допомогу.
"ТиКиїв" розпитав Марту про нову пісню "На пристані", підготовку до благодійного туру з Сергієм Жаданом та перші справи після Перемоги. 

Марто, ти стала суперфіналісткою шоу "Голос країни". Як тобі цей досвід?

Фото: пресслужба Марти Липчей 

Я йшла на "Голос" з чітким розумінням, що хочу бути артисткою великої сцени, бо мені є, що сказати аудиторії. Знала, про що хочу співати. І "Голос країни-2022" став для мене майданчиком комунікації з публікою, доленосним проєктом. Коли я готувалася до щоу, то знала, що це буде мій сезон. Я давно хотіла і мріяла про це. І, звісно ж, багато працювала. Момент, який найбільше мені запам'ятався, це момент перед виходом на сцену. Коли відчуваєш у собі величезну силу і дику енергію, емоції переповнюють.

Разом з іншими учасниками "Голосу країни" ти відправилась у благодійний тур "Все буде Україна". Як це було?

Фото: пресслужба Марти Липчей 

Коли почалася повномасштабна війна і була пауза у проєкті, народний тренер "Голосу країни" Андрій Мацола запропонував долучитися до благодійного туру. І я, звісно, погодилася. Ми відвідували прифронтові міста і давали концерти для військових. У такий спосіб ми підтримували тих, хто захищає та підтримує нас. Я виступала першою, відкривала концерти.

Фото: пресслужба Марти Липчей 

Це були мої перші виступи перед військовими, і було хвилювання. Але як тільки я виходила на імпровізовану сцену і бачила очі хлопців — всі переживання відходили на другий план. Кожен концерт — це був обмін енергією. На якусь мить ми змогли відволікти наших захисників від навколишньої реальності.

Розкажи про благодійний тур "Нескорені"

Фото: пресслужба Марти Липчей 

Я пройнялась ідеєю Андрія Мацоли допомагати військовим у їхній реабілітації та протезуванні. Побачила, як змінюється їхній настрій, коли після операцій та лікування вони знову мають реальний шанс жити повноцінним життям, ходити й навіть бігати. Саме тому я прийняла важливе рішення організувати благодійний тур "Нескорені" на підтримку поранених військових, аби допомогти ще більшій кількості наших захисників. Ми відвідали 11 міст у турі та змогли допомогти 11 пораненим. 

Твої пісні про силу, нескореність, волю — про що  нова пісня "На пристані"? 

Пісня "На пристані" про особисте. І не лише про моє, але й кожного з нас. Усі ми маємо свої історії подолання перешкод чи випробувань. У мене є свої… Були моменти, коли відчувала, що не витримаю, не зможу, не переживу, але не зупинялася, продовжувала йти з вірою в щастя. І з кожним кроком, інколи через надрив, все ясніше усвідомлювала силу, яка є в мені. І пісня "На пристані" якраз про такі відчуття: коли долаєш, попри все. У кожного з нас є своя пристань — місце, де затишно і безпечно, місце, де набираєшся сил, і куди хочеться повертатися, місце, де тебе люблять, цінують і чекають. 

Як ти відновлюєш сили? 

Фото: пресслужба Марти Липчей 

Мені дуже допомагає спорт. Біг розслабляє, знімає негативні емоції. Водночас біг заряджає енергією, надає ще більше сил, рухає вперед.

Чи плануєш сольний тур українськими містами? 

Я цілеспрямована, тому сольний концерт буде. Але зараз я готуюся до спільного благодійного туру з Сергієм Жаданом та Собаками. Він пройде у 28 містах України. Наша мета — максимально допомогти ЗСУ з кожного нашого концерту.

Які плани на життя після закінчення повномасштабного вторгнення? 

Фото: пресслужба Марти Липчей 

Зараз вся моя творчість і діяльність спрямовані на підтримку наших захисників. Благодійні концерти, тур "Нескорені" та майбутній тур з Сергієм Жаданом, ціль якого зібрати кошти на допомогу українському війську. Після Перемоги я обов'язково зателефоную рідним та близьким і розділю з ними цей момент. Але Перемога — це не про один день. У моїх планах й надалі робити те, що я вмію найкраще, — співати, і разом з тим, допомагати й надихати.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
798d4edd-bc8a-41b5-bd57-70363302483c.jpg - Михайло Пилипчук
У ЗМІ з 2017 року. Закінчив Інститут журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка. Працюю журналістом, про Київ пишу вже понад 5 років, бо як його не любити. Інтереси: шоу-бізнес, фото, мистецтво, гастрономія.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації