"Голос країни", "Нескорені" та тур із Жаданом: Марта Липчей про творчість та підтримку ЗСУ

"Голос країни", "Нескорені" та тур із Жаданом: Марта Липчей про творчість та підтримку ЗСУ Колаж: ТиКиїв

У 2022 році Марта Липчей стала суперфіналісткою головного пісенного шоу України "Голос країни". Її перша сольна робота "Там де ти" одразу набрала кілька мільйонів переглядів, а сама Марта ініціювала благодійний тур "Нескорені", метою якого стала допомога пораненим військовим у лікуванні, реабілітації та протезуванні. Виконавиця випустила ЕР "Разом нескорені" та направила всі кошти з нього на допомогу.
"ТиКиїв" розпитав Марту про нову пісню "На пристані", підготовку до благодійного туру з Сергієм Жаданом та перші справи після Перемоги. 

Марто, ти стала суперфіналісткою шоу "Голос країни". Як тобі цей досвід?

Фото: пресслужба Марти Липчей 

Я йшла на "Голос" з чітким розумінням, що хочу бути артисткою великої сцени, бо мені є, що сказати аудиторії. Знала, про що хочу співати. І "Голос країни-2022" став для мене майданчиком комунікації з публікою, доленосним проєктом. Коли я готувалася до щоу, то знала, що це буде мій сезон. Я давно хотіла і мріяла про це. І, звісно ж, багато працювала. Момент, який найбільше мені запам'ятався, це момент перед виходом на сцену. Коли відчуваєш у собі величезну силу і дику енергію, емоції переповнюють.

Разом з іншими учасниками "Голосу країни" ти відправилась у благодійний тур "Все буде Україна". Як це було?

Фото: пресслужба Марти Липчей 

Коли почалася повномасштабна війна і була пауза у проєкті, народний тренер "Голосу країни" Андрій Мацола запропонував долучитися до благодійного туру. І я, звісно, погодилася. Ми відвідували прифронтові міста і давали концерти для військових. У такий спосіб ми підтримували тих, хто захищає та підтримує нас. Я виступала першою, відкривала концерти.

Фото: пресслужба Марти Липчей 

Це були мої перші виступи перед військовими, і було хвилювання. Але як тільки я виходила на імпровізовану сцену і бачила очі хлопців — всі переживання відходили на другий план. Кожен концерт — це був обмін енергією. На якусь мить ми змогли відволікти наших захисників від навколишньої реальності.

Розкажи про благодійний тур "Нескорені"

Фото: пресслужба Марти Липчей 

Я пройнялась ідеєю Андрія Мацоли допомагати військовим у їхній реабілітації та протезуванні. Побачила, як змінюється їхній настрій, коли після операцій та лікування вони знову мають реальний шанс жити повноцінним життям, ходити й навіть бігати. Саме тому я прийняла важливе рішення організувати благодійний тур "Нескорені" на підтримку поранених військових, аби допомогти ще більшій кількості наших захисників. Ми відвідали 11 міст у турі та змогли допомогти 11 пораненим. 

Твої пісні про силу, нескореність, волю — про що  нова пісня "На пристані"? 

Пісня "На пристані" про особисте. І не лише про моє, але й кожного з нас. Усі ми маємо свої історії подолання перешкод чи випробувань. У мене є свої… Були моменти, коли відчувала, що не витримаю, не зможу, не переживу, але не зупинялася, продовжувала йти з вірою в щастя. І з кожним кроком, інколи через надрив, все ясніше усвідомлювала силу, яка є в мені. І пісня "На пристані" якраз про такі відчуття: коли долаєш, попри все. У кожного з нас є своя пристань — місце, де затишно і безпечно, місце, де набираєшся сил, і куди хочеться повертатися, місце, де тебе люблять, цінують і чекають. 

Як ти відновлюєш сили? 

Фото: пресслужба Марти Липчей 

Мені дуже допомагає спорт. Біг розслабляє, знімає негативні емоції. Водночас біг заряджає енергією, надає ще більше сил, рухає вперед.

Чи плануєш сольний тур українськими містами? 

Я цілеспрямована, тому сольний концерт буде. Але зараз я готуюся до спільного благодійного туру з Сергієм Жаданом та Собаками. Він пройде у 28 містах України. Наша мета — максимально допомогти ЗСУ з кожного нашого концерту.

Які плани на життя після закінчення повномасштабного вторгнення? 

Фото: пресслужба Марти Липчей 

Зараз вся моя творчість і діяльність спрямовані на підтримку наших захисників. Благодійні концерти, тур "Нескорені" та майбутній тур з Сергієм Жаданом, ціль якого зібрати кошти на допомогу українському війську. Після Перемоги я обов'язково зателефоную рідним та близьким і розділю з ними цей момент. Але Перемога — це не про один день. У моїх планах й надалі робити те, що я вмію найкраще, — співати, і разом з тим, допомагати й надихати.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
798d4edd-bc8a-41b5-bd57-70363302483c.jpg - Михайло Пилипчук
У ЗМІ з 2017 року. Закінчив Інститут журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка. Працюю журналістом, про Київ пишу вже чотири роки, бо як його не любити. Інтереси: шоу-бізнес, фото, мистецтво, гастрономія.

Може бути цікаво

У 2024 році мають почати будувати метро на Троєщину та тролейбусні лінії до Броварів і Бучі: проєкт рішення - 412x412
Новини

Вероніка Кіреєва

У 2024 році мають почати будувати метро на Троєщину та тролейбусні лінії до Броварів і Бучі: проєкт рішення

Гід новорічними локаціями Києва: резиденція Миколая, Зимова країна та кришталева ковзанка - 412x412
Афіша

Михайло Пилипчук

Гід новорічними локаціями Києва: резиденція Миколая, Зимова країна та кришталева ковзанка

У грудні стартує безплатний курс з переходу на українську мову: як доєднатися - 412x412
Новини

Вероніка Кіреєва

У грудні стартує безплатний курс з переходу на українську мову: як доєднатися

Через російську атаку "шахедами" постраждав Патріарший собор на Лівобережці - 412x412
Новини

Вероніка Кіреєва

Через російську атаку "шахедами" постраждав Патріарший собор на Лівобережці

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації