Megogo відкрив прийом заявок на щорічну аудіопремію для подкастерів "Слушно"

Медіасервіс Megogo оголошує прийом заявок на п'яту ювілейну аудіопремію для подкастерів "Слушно". Подати свій проєкт можна з 16 до 30 липня 2025 року. Участь відкрита як для авторів, так і для команд — незалежно від жанру чи досвіду.
Премія "Слушно" традиційно об'єднує та відзначає тих, хто працює з голосом — журналістів, авторів, продюсерів, ентузіастів. Попри війну, креатори не зупиняються: з'являються нові формати, команди та студії, а рекламодавці інвестують у цей медіум. Ми впевнені, що премія є частиною екосистеми — хтось приходить до нас уперше, хтось повертається щороку. І для нас це головна цінність, — розповідає Валерія Толочина, Global Chief Marketing Officer Megogo.
Цьогоріч "Слушно" святкує 5-річчя з уже знайомим переліком номінацій — їх 12. Усі вони відображають найактуальніші теми українського подкастингу: від культури й саморозвитку до бізнесу, спорту та технологій. Окремо додали ще одну спеціальну категорію — "Подкаст року за версією слухачів". Це — приз слухацьких симпатій, який отримає проєкт, що зібрав найбільше голосів, згуртував спільноту навколо себе й справді вплинув на свою аудиторію.
"Слушно" 2025 — це:
- 16–30 липня — open call: прийом заявок на участь у премії;
- 11 серпня — оголошення коротких списків у кожній номінації (по 6 подкастів), а також публікація довгих списків;
- 11 серпня – 5 вересня — голосування слухачів і оцінювання журі.
Незалежне журі оцінює подкасти за чотирма критеріями:
- контент і нарація;
- технічна якість;
- залучення авдиторії та видимість проєкту в категорії;
- оригінальність і креативність.
30 вересня — церемонія нагородження переможців.
Як відбуватиметься оцінювання?
До складу незалежного журі увійдуть провідні українські подкастери, журналісти, продюсери, представники креативних і бізнес-індустрій. Слухачі голосують на сайті премії, бали журі й аудиторії конвертуються у загальний результат.
Премія "Слушно" заснована командою MEGOGO AUDIO у 2021 році. Її мета — зібрати найактуальніші подкасти, долучитися до формування професійної спільноти та стимулювати розвиток інфраструктури — від виробництва до дистрибуції контенту.