Нова історія "Піноккіо", "Троль" та інші. Найпопулярніші фільми Netflix

Поділитися

Нова історія "Піноккіо", "Троль" та інші. Найпопулярніші фільми Netflix

Нова історія "Піноккіо", "Троль" та інші. Найпопулярніші фільми Netflix Коханець Леді Чаттерлей. Кадр із фільму

Незабутнє Різдво

Розпещена спадкоємиця вирушає на Різдво на гірськолижний курорт із коханим. Він робить їй пропозицію не вершині мальовничої гори. Втім, романтики не вийшло – дівчина летить з гори та втрачає пам'ять. А коханий чомусь не дуже переймається її зникненням. Знаходять її у снігах власники скромного готельного бізнесу, що занепадає поруч із фешенебельним курортом. Добрі люди, вдівець та його донька, звісно, не виженуть дівчину, яка не розуміє, куди йти та хто вона. І саме тут почнеться нова сторінка життя для всіх.
 

Коханець Леді Чаттерлей Нещаслива у шлюбі леді Чаттерлей погоджується на пропозицію свого чоловіка, що не може ходити й мати дітей, зав'язати стосунки з кимось, аби народити дитину. Втім, самотність у шлюбі штовхає її в обійми лісничого їхнього маєтку. Бурхливий роман переростає у кохання, але ж чи готова леді піти від аристократа до коханого лісничого?

Троль

Черговий фантастичний бойовик від Роара Утгауґа. В горах Норвегії будівельні роботи змушують прокинутися від тисячолітнього сну велетенського троля, який може бути дуже небезпечним. Уряд країни вирішує, що ж із ним робити. Зрештою вирішують покликати на допомогу палеонтолога. Виявляється, що троль живе лише нічним життям, а вдень, боячись світла, перетворюється на камінь, тож знайти його неможливо. Влада Норвегії через небезпеку, яку становить істота для людей, вирішує евакуювати столицю, бо троль рухається саме туди. Проти казкової істоти навіть готуються застосувати ядерну зброю. 

Я працюю на цвинтарі

Комедійна драма з елементами чорного гумору про нелегке життя молодого власника ритуального бізнесу. Знімали картину на чотирьох київських кладовищах. Специфічна робота перетворює чоловіка на циніка. Одночасно герой потрапляє в боротьбу за владу на кладовищі. У вихорі особистих трагедій і кримінальних зіткнень. Головну роль зіграв Віталій Салій ("Крути 1918", "Заборонений").

Піноккіо

Оскароносний режисер Гільєрмо дель Торо представляє нову версію класичної історії дерев'яної ляльки, що оживає. Автор так і каже: "Це історія, яку ви ніби знаєте… Та насправді ні".
 

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації