5 фільмів, які представлять на “Тижні австрійського кіно”

Поділитися

5 фільмів, які представлять на “Тижні австрійського кіно”

5 фільмів, які представлять на “Тижні австрійського кіно” Фото: кадр із фільму "Альма і Оскар"

Після річної перерви з Австрії до Києва повертається фестиваль “Тиждень австрійського кіно”. Минулого року захід не відбувся через початок повномасштабного вторгнення росії. Проте цьогоріч організатори готові представити найяскравіші та найрезонансніші австрійські стрічки останніх двох років. Покази відбудуться в столичному кінотеатрі “Жовтень” з 30 березня по 5 квітня.

“Ризики й побічні ефекти”. Режисер Міхаель Крайсль

Кіноподію відкриє комедія “Ризики й побічні ефекти” від режисера Міхаеля Крайсля. У центрі сюжету Катрін, і їй терміново потрібна пересадка нирки. Жінці пощастило, адже донором може стати її чоловік. Однак він не поспішає погоджуватися на порятунок коханої. Чи зможе Катрін перемогти в цій боротьбі за виживання?

"Ріміні". Режисер Ульріх Зайдль

Ще одна комедія, яку презентують на фестивалі — “Ріміні” Це нове творіння від режисера Ульріха Зайдля. Перед нами Річі Браво – у минулому успішна попзірка, яка намагається повернути колишню славу в Ріміні, звідси й походить назва фільму. Тепер він підробляє у готелі, де розважає туристів. Одного дня життя Річі перевертається з ніг на голову, коли неочікувано повертається його доросла донька й вимагає розплати за невиконаний батьківський обов'язок, адже колись він покинув її. Тим часом у пансіонаті для літніх людей батько Річі згадує свої помилки минулого.

"Альма й Оскар". Режисер Дітер Бернер

Біографічна драма, яка занурить глядачів в атмосферу Відня 20 століття. Альма Малер —овдовіла світська дама, яка спокушає молодого художника Оскара Кокошку. У них розгорається бурхливий роман, а жінка стає його музою. Однак бажання контролю з боку митця не дає жінці розвиватись самостійно. Хто ж переможе у цій непростій грі на самознищення?

"Не на своєму місці". Режисер Ніколаус Ґейргальтер

Стрічка від документаліста Ніколауса Ґейргальтера, яка була відзначена Зеленим леопардом WWF. Фільм розповідає про ризики екологічної катастрофи, які несе за собою бездумне використання людиною природних ресурсів: сміття на берегах, у горах, на дні океанів та глибоко в землі. Ці відходи буквально заполонили планету, і тепер титанічною працею деякі люди намагаються очистити світ.

Францові історії. Режисер Йоганнес Шмід

Францу всього дев'ять, і він наймолодший у класі. Хлопцю доводиться непросто, адже його часто плутають із дівчинкою, а його голос стає писклявим у найвідповідальніші моменти. Але Франц розуміє, що так не може тривати вічність, тож намагається перетворитись на справжнього чоловіка. Він звертається за порадою до інфлюенсера з інтернету. Чи вдасться Францові втерти всім носа та перетворитися на особистість своєї мрії?

Фестиваль щорічно проводять Австрійський культурний форум у Києві та Австрійське бюро кооперації у Львові спільно з кінокомпанією "Артхаус Трафік". Генеральний партнер заходу — Amic Energy.

Квитки на фестиваль ти можеш придбати тут.

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації