Українське фентезі. Добірка найцікавіших книжок жанру

Українське фентезі. Добірка найцікавіших книжок жанру Фото з відкритих джерел

Наближаються новорічні свята, отже, час хоча б на мить зануритися у вигадані фантастами світи. Один зі способів потрапити в альтернативну реальність – поринути у шалені, фантастичні пригоди. Ми склали добірку українського фентезі, які перенесуть тебе у світ магії та чаклунства.

"Лазарус", Світлана ТараторінаПодії цього роману розгортаються у 1913 році у Києві. Щоправда, це дуже альтернативний Київ початку XX століття. Тут поруч із людьми живуть різноманітні надприродні істоти, та й люди тут дуже незвичайні. Раптом трапляється моторошне вбивство. За справу береться підполковник Тюрин. Чи зможе він запобігти новій війні між людьми й нечистю і розплутати цю історію?


"Заради майбутнього", Макс Кідрук

Більшість оповідань збірки Макса Кідрука були написані задовго до виходу книги і видані у колективних збірках та журналах, і лише три з десяти опубліковані вперше. Оповідання дуже різні: тут вам і горор, і техно, і містика, а також гумористичні оповідання. 

"Сузір’я Дів", Дара Корній

Василина Коморовська – нащадок давнього шляхетного роду. У дівчини є зірка у Сузір’ї Дів, покликана оберігати її у найскладніші часи. Проте дівчину починають переслідувати незбагненні події з минулого її пращурів, з нею відбуваються дивні історії, якимось чином пов'язані з паралельними світами.

"Темний бік будинку", Марина Макущенко

Домовики, дивовижні міфологічні істоти та кам'яниці старого Києва – все це створює неповторну атмосферу. Люди залишили красиві столичні маєтки, але не забрали духів будинків. Самотні та невидимі мешканці продовжують захищати оселі. Яра – донька київського домовика. Вона потрапляє у вир потойбічних інтриг і дізнається приголомшливу таємницю. Чи зможе вона протистояти злу та знайти справжнє кохання?

"Місто тіней", Мія Марченко

Історія знайомить нас із підлітком Мартою, яка після смерті матері їде і інше місто до тата, де у нього вже інша сім'я. З минулого у Марти залишилася фігурка янгола, на яку полюють золотоокий сажотрус і таємничий залізний птах. А ще виявляється, що у старовинного міста є двійник – середньовічне навіки заморожене місто, де уже багато століть йде сніг. Утім, долі мешканців обох міст пов'язані…

 

Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
798d4edd-bc8a-41b5-bd57-70363302483c.jpg - Михайло Пилипчук
У ЗМІ з 2017 року. Закінчив Інститут журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка. Працюю журналістом, про Київ пишу вже понад 5 років, бо як його не любити. Інтереси: шоу-бізнес, фото, мистецтво, гастрономія.

Може бути цікаво

Знайшли друкарську помилку?

Роботу над знаковим проєктом для виликого стримінгового сервісу не зупинила навіть війна.

Цей сайт використовує cookie-файли
Більше інформації